Tresan Kayın Ağacı Özlü Saç Toniği Kullananların Yorumları Nasıldır?

Tresan Saç Toniği Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar Saça Faydaları

0

Tresan Saç Toniği Nedir?

Tresan saç toniği, saçlarınıza bakım yapmak için kullanabileceğiniz destek ürünlerinden biridir. Her saç tipine uygundur. Kepeğe karşı korur ve saçları canlandırır, daha hızlı uzamasına yardım eder. Fiyatı 27,25 TL’dir.

Tresan Kayın Ağacı Güçlendirici ve Canlandırıcı Saç Toniği Nasıl Kullanılır?

Banyo yaptıktan sonra temiz saçınıza uygulayın. Önce bir havlu ile saçlarınızın nemini güzelce alın, ardından saçlarınıza ve saç diplerinize sıkıp masaj yaparak dağıtın. Saçlarınızı yeniden yıkamayın. Kullanmadan önce çalkalamayı unutmayın.

Tresan Kayın Ağacı Güçlendirici ve Canlandırıcı Saç Toniğinin Saça Faydaları Nelerdir?

  • Saçları canlandırır, parlatır ve yumuşatır.
  • Kepeklenmeyi engeller ve saçların uzamasını kolaylaştırır.
  • Saç derisinde kan akışını harekete geçirerek saçları besler.
  • Tresan saç toniği içerisinde bulunan etken maddeler tamamen doğaldır. Ürün bu özelliğiyle saç bakımı yaparken asla zarar vermez, onları yıpratmaz ve saçların sağlıklı kalmasında büyük rol oynar.

Tresan Kayın Ağacı Güçlendirici ve Canlandırıcı Saç Toniği Kullananların Yorumları

Bugüne kadar çeşitli ürünler kullandım ancak istediğim sonuca bir türlü ulaşamadım. Artık iyice ümidimi kesmişken, bu döngünün Tresan Kayın Ağacı Özlü Saç Toniği ile bozulduğunu söyleyebilirim. Üründen çok memnun kaldım, daha önce kullandıklarımın aksine gerçekten etkili. Ne zaman duş alsam, sonrasında mutlaka bu ürünü kullanıyorum. Tabii ki önce çalkalamayı ihmal etmiyorum. Saç diplerime sıktıktan sonra masajla yediriyorum. Ferahlık hissi veriyor, saç derimi rahatlatıyor. Peki başka ne mi yapıyor? Saç dökülme problemime hakikaten iyi geldi. Tam olarak bitti diyemem fakat ciddi oranda azaldığını söyleyebilirim. Şişesinin üzerinde, kepek oluşumunun önüne geçtiği ve saçların uzamasına destek olduğu da yazıyor. Neyse ki benim kepek problemim yok. Fakat saçların uzamasına yardım ettiği doğru. Kan dolaşımını hızlandırıyor ve saçlara ışıltı veriyor.

Tresan Saç Toniği nasıl kullanılır? diye merak edenler için özetleyecek olursam; oldukça basit bir kullanımı var. Duş aldıktan sonra saç diplerinize eşit miktarda sıkıyorsunuz, masaj yapmak suretiyle bir güzel yediriyorsunuz. Benim saç dökülme sorunum vardı, şimdilik bu konuda bir etkisi olmadı ancak saçlarıma parlak bir görünüm verdiğini ifade edebilirim. Kullandığım ilk günlerde hafif yan etki yaptı, saç derimde kaşıntıya ve kuruluğa yol açtı. Fakat dediğim gibi son derece hafifti ve zaten kısa sürdü. Saç köklerini güçlendiriyor ve saçlara hacim kazandırıyor. Mesela ben ürünü uyguluyorum, bir müddet bekliyorum ve saçlarımı öne atıp kurutuyorum. Böylelikle saçlarım gerçekten hacim kazanıyor. Bu ürün sayesinde saçlarımın rengi daha canlı görünüyor.

Bu ürünü 1 senedir kullanıyorum. Fakat bir türlü şişenin dibi gelmiyor. Saçlarımı tararken daha kolay açılmasını sağlıyor. Onun dışında bir faydasını göremedim.

Ben daha önce saç toniği kullanmamıştım. Tresan Saç Toniği alırken işe yarayıp yaramayacağı noktasında endişelerim vardı, açıkçası pek ümitli değildim. Boşuna tedirgin olmuşum çünkü dedikleri kadar başarılı bir ürünmüş. Çok severek kullanıyorum, saçlarımı kendine getirdi. Benim o çabucak yağlanan, hacimsiz, düz ve hemen birbirine karışıp düğüm olan saçlarım nerede? Şimdi ki hacimli, kolay taranan, fazla yağlanmayan, canlı ve parlak saçlarım nerede? Özetle bu ürün saçlarımı yeniden yapılandırdı. Özellikle saçlarımı belirgin şekilde parlattığını, kolay taranmasına yardımcı olduğunu ve saçın şeklini bozmadan, yağlandırmadan hacim verdiğini altını çizerek belirtmeliyim. Gerçi pek nemlendirmiyor ama bana kâfi geliyor.