Tranko Buskas Nedir Fiyatı Ne İçin Kullanılır Faydaları Ne İlacı Zayıflatırmı

Tranko Buskas Kullananlar Yorumları Ve Tranko Buskas Yan Etkileri

0

Tranko Buskas Nedir, Faydaları, Yan Etkileri?

Tranko buskas, kas gevşetici ve endişe giderici olarak doktorlar tarafından reçete edilen bir ilaçtır. Strese bağlı mide sorunlarını geçirir, uykusuzluğa iyi gelir, sakinleştirici etkisi vardır. İştah açıp kilo almaya yol açabilir. Fiyatı 13.06 TL’dir.

Tranko Buskas Ne İşe Yarar?

Mide yanması, mide krampı gibi sinirsel kaynaklı mide hastalıklarını tedavi eder.

Safra yollarındaki şişkinlik ve ağrıyı geçirir

Bağırsak kramplarına şifadır.

Ağrılı adet görme, geçmeyen hıçkırık, rahim spazma, adet öncesi sorunların oluşmasını önler.

Tranko Buskas Kullananların Yorumları

Karın bölgesinde hissedilen rahatsızlıkların tedavisinde yaygın olarak kullanılan bu ilacın yan etkileri kişiden kişiye değişmekle birlikte en sık görülenleri bağımlılık yapması ve uyku getirmesi. Annem ilacı uzun bir süre kullanmasına rağmen bırakırken herhangi bir bağımlılık sorunu yaşamadan aniden bıraktı fakat ilacı kullandığı dönemlerde annemin sürekli uyuduğunu söyleyebilirim. Ben de zaman zaman uyku problemleri yaşayan birisi olarak uykumu getirmesi için kullandım fakat bende herhangi bir etki göstermedi. Sanırım gösterdiği etkiler bünyeden bünyeye göre değişiyor.

Şimdiye kadar kullandığım ilaçlar arasında en iyi uyku getiren ve sakinleştirici ilaç olduğunu söyleyebilirim. İlacı içtikten sonra yarım saat içinde derin bir uykuya dalıyorsunuz ve yaklaşık bir saat içinde de ilaç tamamen etki ederek kaslarınızı gevşetiyor, derin bir uykuya dalarak bütün dertlerinizden ve sıkıntılarınızdan uzaklaşıyorsunuz.

Midemde ortaya çıkan bir rahatsızlık üzerine bir doktor arkadaşım tarafından mide agresifliği teşhisi konularak bu ilacı almam tavsiye edildi ve bende bir hafta kadar kullandım. İlacı kullanmaya başladıktan sonra mide şikayetlerim geçti ve sinir stresten tamamen kurtuldum diyebilirim. İlacın tek eksi yönü çok fazla uyku yapması bu yüzden sürekli olarak kullanılabilecek bir ilaç değil.

Parmak uçlarımda oluşan sinir batmalarını, sırtımdaki ve ellerimdeki uyuşmaları az da olsa geçirebilen bir ilaçtır. Eskiden uykudan uyanınca üç beş kişi tarafından dayak yemiş gibi ağrılarla uyanırdım ama artık bu ilaç sayesinde kuş gibi hafif uyanıyorum.

İlacın en büyük yan etkilerinden birisi aşırı kilo alımına yol açabilmesi olduğu için ilacı kullanırken tedbirli olunmasında fayda var.

İlacı aldıktan sonra bütün dertlerinizden ve stresten uzaklaşmanızı sağlayan ve bende kesinlikle sersemlik ya da uyku hali yaratmayan mükemmel bir ilaç.

Annemin herkese ısrarla tavsiye ettiği ve tabiri yerindeyse annemi mutluluktan uçuran pembe draje şeklindeki ilaç.

Anksiyete hastalığının sebep olduğu tüm fiziksel rahatsızlıkların ortadan kalkmasını sağlayan ve defalarca kendim deneyerek çok olumlu etkilerini gördüğüm bir ilaç.

Yaşadığım strese bağlı olarak ortaya çıkan uyku problemleri ve mide rahatsızlıkları için doktorum tarafından reçete edilen bu ilaç biraz bende uyku yaptı ve stres ve endişelerimden tamamen kurtulduğumu söyleyemem.

Anksiyete hastalığıma bağlı olarak ortaya çıkan mide bulantım için Paxera isimli antidepresanla birlikte reçete edilen bu ilacın oldukça etkili olduğunu söyleyebilirim. Kişiyi oldukça rahatlatma özelliğine sahip bu ilaç temin gastroentroloji doktorları tarafından yazılan reçete ile de temin edilebiliyor. Eğer stresten dolayı yemek yiyemiyor ya da mide bulantıları yaşıyorsanız bu ilacı kullanmanızı tavsiye ederim.

Doktorumun söylediğine göre bu ilaç bilinenin aksine uyku yapmıyor, uykunuzu açarak kaygı ve stresten uzaklaşmanızı sağlıyor. Derin uykuya dalma konusunda sorun yaşadığım dönemlerde oldukça yardımı dokunan bir ilaç.

Sahip olduğum aniden ortaya çıkabilen panik atak hastalığıma iyi gelen tek ilacın bu ilaç olduğunu söyleyebilirim. İlacı içtikten sonra biraz sersemlediğimi hissetsem de ilaç mide sancılarıma bile iyi geldi. Ayrıca insanı oldukça rahatlatarak kuş gibi hafiflemesini de sağlıyor.

Strese bağlı olarak ortaya çıkan bağırsak rahatsızlığım için doktorum tarafından günde 3 kez olmak üzere kullanmam reçete edildi ve bu ilacı kullanmaya başladıktan sonra zombi gibi gezmeye başladım. Çalışan birisi olarak ilacın ortaya çıkardığı aşırı uyku hali, sersemlik, dikkat dağınıklığı gibi etkilerle baş etmekte oldukça zorlanıyorum. İki gündür uyuşuk geziyorum ve hareketlerim aşırı derece ağırlaştı. Yarın ya bu ilacı bırakacağım ya da işi.

Bağırsak, mide ve anksiyete rahatsızlıklarına iyi gelen ve oldukça havalı bir isme sahip olan ilaç. İlacın 6 aydan fazla kullanılması durumunda bağımlılık yaratma olasılığının oldukça yüksek olduğunun bilinmesinde fayda var.

İlacı kullanmaya başladıktan sonra bende ortaya çıkan etkileri şunlar:

 • idrarınızın renginde değişme olabilir.
 • zihinsel ve fiziksel olarak bir  rahatlık sağlar.
 • odaklanmanızda artış olduğunu gözlemleyebilirsiniz.
 • yüksek derecede olmasada bağımlılık yaratma ihtimali var.
 • uyku getirmese de uyurken zorlanmanıza sebep olabilir.
 • uzun vadede stresten uzak tutarak sabırlı olmanızı ve hatta umursamazlığa yakın bir rahatlığa kavuşmanızı sağlar.
 • karın ağrılarına ve nöropati kaynaklı ortaya çıkma ihtimali olan kramp, hissizlik ve uyuşmaların geçirilmesine katkı sağlar.

Tranko Buskas Yan Etkileri Nelerdir?

Tüm ilaçlar gibi TRANKO-BUSKAS’in içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir.

Çok yaygın: 10 hastanın en az l’inde görülebilir.

Yaygın: 10 hastanın birinden az, fakat 100 hastanın birinden fazla görülebilir.

Yaygın olmayan: 100 hastanın birinden az, fakat 1000 hastanın birinden fazla görülebilir. Seyrek: 1000 hastanın birinden az görülebilir.

Çok seyrek: 10000 hastanın birinden az görülebilir.

Bilinmiyor: Eldeki verilerden hareketle tahmin edilemiyor.

Yaygın olmayan yan etkiler:

 • Ağız kuruluğu
 • Deride kızarıklık ve döküntü gibi alerjik bulgular
 • Kalp atımlarında hızlanma

Seyrek görülen yan etkiler:

 • Soluk almada güçlük, yüzeysellik, solunum yollarında daralma, ciddi aleıjik reaksiyonlar (Soluk borunuzda ani tıkanmaya ve şoka yol açabilecek anaflaksi denilen hastalık),
 • İdrar yapmada güçlük,
 • Sinirlilik, öfke, huzursuzluk, intihar düşünceleri, uyku bozukluklan (Özellikle yaşlı hastalarda) gelişmesi,
 • Anormal kanamalar veya deride morarmalar gelişmesi.
 • Çok seyrek görülen yan etkiler:
 • Baygınlık, sersemlik, akıl karışıklığı, bellek fonksiyonunda bozulma geçici olarak konuşma bozuklukları veya yürüme sorunları gibi hareket bozuklukları,
 • Göz bebeklerinde titreme, puslu görme ve çift görme dahil görme bozuklukları,
 • Deri renginde sararma, idrarınızın kola renginde çıkması gibi karaciğer işlevlerinde bozulmaya işaret eden bulgular,
 • Nöbet benzeri kas krampları.

Bilinmiyor:

 • Adet bozuklukları, cinsel istekte azalma,
 • Uyuşukluk, uyku hali, yorgunluk, ilgisizlik, reaksiyon süresinde gecikme ve başağnsı,
 • Bulantı, ishal veya kabızlık,
 • Kan basıncında genelde hafif düzeyde bir azalma,
 • Terlemede azalma veya durma.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Sizin için sakıncası yoksa kabul edin, ama isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi