Supradyn All Day Faydaları Supradyn All Day Ne İşe Yarar

Supradyn All Day Kullananlar Yorumları Nasıldır?

0

Supradyn All Day Faydaları

İçerisinde yer alan 14 farklı vitamin 12 mineral ve koenzim Q10 ile en çok tercih edilen multi vitaminler arasında bulunan Supradyn All Day, günlük vitamin ihtiyacının karşılanmasını, bağışıklık sisteminin güçlenmesini, halsizliğin giderilmesini, yeterli uyulmadığında bile enerjik hissedilmesini, iştahsız kişilerde iştah artmasını sağlar ve soğuk algınlığı, grip nezle gibi hastalıklara karşı önleyici etkiye sahiptir. Bu makalede Supradyn All Day kullanıcılarının yorumlarını okuyabilirsiniz.

Supradyn All Day Kullananların Yorumları

Yaz mevsiminin sonuna doğru bir ay boyunca düzenli kullandıktan sonra kış mevsimini hastalığa yakalanmadan atlatmamı sağladığı için bağışık sistemini güçlendirme konusunda çok etkili olduğunu söyleyebilirim. Yaz mevsimi gelmeden bir ay boyunca tekrar kullanmayı düşünüyorum.

Ağzımda sık sık oluşan aftlar ve sürekli yorgun hissetmem üzerine kullanmaya başladım ve genel olarak üzerimdeki bitkinlik halinin gittiğini söyleyebilirim. Artık eskisi gibi akşam saat 10 da uykum gelmiyor ve kendimi gün içinde daha dinç hissediyorum. Ayrıca Supradyn All Day kullanmaya başladıktan 2 gün sonra ağzımın içinde aftlardan tamamen kurtuldum. Piyasadaki muadillerine göre fiyatı oldukça uygun. Seni seviyorum Supradyn All Day.

Bu multi vitamin insanı inanılmaz bir derece acıktırıyor. İştahım o kadar açıldı ki şu an kuru ekmek bile yiyebilirim.

İştah acıcı özelliğe sahip ve gün içerisinde verdiği enerji ile geceleri uyumanıza engel olabilen bu ilacı kutu yani 30 tableti 30 gün boyunca kullandım ve bu süre zarfında uyuduğum saatlerin toplamı en fazla 50 saattir. Ayrıca herkesin salgın hastalıklara yakalanarak yataklara düştüğü dönemleri hasta olmadan atlatmamı sağlayan bir multi vitamin.

Kullanmaya başlayalı 6 gün oldu ve iştahım o kadar açıldı ki ne bulduysam yiyorum. Ders çalışmam gereken bir dönemde olduğum için zaten sürekli yeme eğilimindeyim bir de bu ilacı kullanırsam popomun büyüklüğü iki katına çıkacak. Ayrıca geceleri pek uyuyamıyorum ve sabah tak diye ayağa dikiliyorum ama buna rağmen gün içerisinde oldukça zinde hissediyorum. Bu multi vitaminin bence tek eksi yönü kilo aldırma potansiyeli olması.

Bu vitamin hapını yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve kullanmaya başladığımdan beri hiç hasta olmadığımı söyleyebilirim. Enerji seviyemde herhangi bir değişiklik olduğunu söyleyemesem de bütün kışı hasta geçiren biri olarak ilkbaharda bırakmayı düşündüğüm bu ilacı benimle aynı sorunu yaşayanların bu vitamini kullanmasını kesinlikle tavsiye ederim.

Sürekli halsiz ve yorgun hissetmem üzerine hemşire kardeşim tarafından tavsiye edilen ve 20 gündür kullandığım bu vitamin hapının üzerimde herhangi bir olumlu ya da olumsuz etkisini gözlemleyemedim.

Geçen sene çok depresif hissettiğim bir dönemde kullanmaya başlamam üzerine enerjimi artırarak normal ruh haline dönmemi sağlayan multi vitamin. Yorgunluk hissinin tavan yaptığı şu günlerde tekrar kullanmaya başlayacağım ve beni biraz toparlamasını umut ediyorum.

Bu vitamini kullanmaya başlayalı 4 gün oldu ve 4 gündür deyim yerindeyse ne bulduysam yiyorum. Herkes enerji verdiğini söylüyor ya bu kadar yemek yedikten sonra enerjinizin artması zaten gayet doğal. Ayrıca geceleri hiç uyuyamıyorum ve sabahları tak diye erkenden uyanıyorum. Bu vitaminden pek ümitli olmasam da benim bünyemde baya etkili olduğunu ve işe yaradığını söyleyebilirim.

Her bünyede farklı etkiye sahip olan bu vitamin takviyesi benim bünyemde maalesef herhangi bir etki göstermedi. 

Yaptığım araştırmalara göre bu multi vitamin günlük alınması gereken vitamin ve mineral ihtiyacının sadece yarısını karşılayabiliyor. Yani bu vitamin hapını kullanacağınıza bir tabak daha fazla çorba içseniz sizin için daha faydalı olacaktır .Çünkü en azından vücudunuza protein de girmiş olur. Eğer eksikliğinden şüphe duyduğunuz bir vitamin ya da mineral var ise önce bunun testini yaptırın ve test sonucuna göre eksik çıkan vitamin ya da minerali eksikliği için doktorunuz tarafından reçete edilen tıbbi amaçla üretilmiş bir vitamin hapı kullanın.

Kusmaya oldukça dirençli birisiyimdir ama bu vitamin hapını aldıktan yarım saat sonra aşırı mide bulantısı ve kusma yaparak midemde ne varsa boşaltılmasına sebep oldu. Aç karna da tok karna da aynı etkiyi yaratıyor maalesef.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Sizin için sakıncası yoksa kabul edin, ama isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi