Sudocrem Sivilceye İyi Gelirmi Sudocrem Sivilce Kremi 

Sudocrem Sivilce ve Sivilce İzleri İçin Nasıl Kullanılır?

0

Sudocrem Sivilce ve Sivilce İzlerine İyi Gelir mi?

Sudocrem aslında pişik tedavisi için üretilmiş bir kremdir. Bebeklerin narin ve hassas cilt dokusunu iyileştirmekte oldukça etkilidir. Aynı zamanda etkisini çok hızlı bir şekilde gösterdiği için sıklıkla tercih edilir. Ancak Sudocrem yalnızca pişik tedavisinde faydalı bir krem değildir. Bu kremin cilde de saymakla bitmeyen faydası vardır, bu faydalardan biri de sudocremin sivilce ve sivilce izlerini geçirmesidir.

Sudocrem Sivilce ve Sivilce Lekeleri İçin Nasıl Kullanılır?

Sudocrem’in formülü, çinko yönünden oldukça zengindir. Bu nedenle sivilcelerin üstüne uygulanırsa, sivilceler küçülür ve iz bırakmadan kurur. Sivilcenin geçmesi için sudocremi her gün yalnızca sivilcenin üzerine sürün. Buna her gün devam edin.

Sivilceler kuruduktan sonra kızarıklık gibi görünen ve geçmek bilmeyen lekeler bırakabilir. Bu lezyonlara sivilce lekesi denir. Sudocrem cildi etkili bir şekilde onardığı için sivilce lekelerinin tedavisinde de etkili olur. Yapılması gereken tek şey ise, gün içerisinde 1 kez düzenli olarak Sudocrem uygulamak. Kremi doğrudan sivilce lekesinin üzerine sürmeniz yeterli olacaktır.

Sivilceler ve Sivilce Lekeleri İçin Sudocrem Kullananların Yorumları

Ben 4 gündür sivilcelerim için Sudocrem kullanıyorum ve gerçekten harikulade bir krem. Sivilcelerim için birçok ürün denememe rağmen bu kadar etkili bir ilacı ilk kez kullanıyorum ve yüzümdeki değişime ben bile inanıyorum. Sivilce sorunuyla baş etmenin zorluğunu o kadar iyi biliyorum ki… Herkese mutlu ve sivilcesiz günler.

Ben 8 haftadır aktif sivilcelerim ve önceden çıkan sivilcelerimin lekeleri için Sudocrem kullanıyorum. İlk başlarda sürüp biraz bekletiyor ve geri siliyordum. Sonra ne kadar beklerse o kadar etkili olduğunu gördüm. Şimdi gece uyumadan önce sürüp sabaha kadar bekletiyorum. Uyandığınızda tüm kızarıklıklar gitmiş ve güne harika bir ciltle başlamış oluyorsunuz. Bütün sivilcelerim kayboldu. Zaten içeriğinde bolca çinko varmış. Çinko yara ve sivilce tedavisinde çok etkili. Herkese şiddetle öneriyorum.

Sudocrem sadece benim sivilcelerimi geçirmedi galiba. Hem sivilce lekelerim hem de sivilcelerim için uzun bir dönem boyunca kullandım. Her gün düzenli olarak sürmeye devam ettim. Belki zaman içerisinde etki eder diye hiç ihmal etmedim. Buna rağmen yüzümde hiçbir değişiklik olmadı. Bence boşuna denemeyin.

Ben Sudocrem kullanmaya 2 gün önce başladım ama etkisini şimdiden görebiliyorum. Yüzümdeki iltihaplı sivilceler kurudu ve kızarıklıklar azaldı. Özellikle iltihap yok olduğu için çok memnunum. Bebek pişikleri için üretilmiş bir krem olsa da, içerisinde çinko bulunduğu için cilde çok iyi geliyor. Ekonomik fiyatlı bir ürün ve eczanelerde kolayca bulabiliyorsunuz. Ben deneyin derim, pişman olmayacaksınız.

Ben bir süredir sivilce lekelerim ve sivilcelerim için Sudocrem kullanıyorum. Hiçbiri yok etmiyor ama belirgin bir şekilde hafifletiyor. Deneyebilirsiniz.

Merhaba, ben sivilce problemim için Sudocrem ve beyaz kil maskesini karıştırarak uyguladım. Bütün sivilcelerim söndü ama kırmızı izler ve lekeler kaldı yüzümde.

Yüzümde çıkan sivilcenin üzerine Sudocrem sürdüm. Sonra da küçük bir bant yapıştırarak kapattım. Bandı kaldırdığımda sivilcenin lekeye dönüştüğünü gördüm. 3 gün olmasına rağmen geçmiyor. Sizce ne yapsam iyi gelir?

Sivilce sorunum için Sudocrem kullanıyorum. Sürdükten sonra cildimi yatıştırıyor ve sivilcelerimi yok ediyor. Ayrıca kaşıntı, iz, kızarıklık ve kabarcıkları da gideriyor. Bitkisel bir ürün olduğu için hiçbir zararı yok. Zaten bebeklerin pişiklerini tedavi etmek için üretilmiş bir krem.