Nurse Harvey’s Colex Şurup Kullananlar Yorumları

Nurse Harveys Kullananlar Yorumları Nasıldır?

0

Nurse Harvey’s Şurup Ne İşe Yarar Kullananların Yorumları Nasıldır?

Nurse Harvey’s bebeklerde gaz sancısını geçirmek için en etkili şuruplardandır. Nurse Harvey’s şurup bitkiseldir ve yenidoğan bebekler dahil her yaş bebek için kullanılabilir.

Nurse Harvey’s Kullananların Yorumları Nasıldır?

Nurse Harvey’s 1-12 aylık bebeklerin infantil kolik sancısı, mide gazı ve diş çıkarma sancılarının giderilmesine yardımcı olan bitkisel şurup. gaza bağlı uyku sorunlarını giderici etkilerinden olan dereotu yağı ve kimyon yağı içermektedir. Nurse Harvey’s; bitkisel bir şuruptur ve 1-12 aylık bebeklerde görülen mide gazı, diş çıkarma sancısı ve infantil kolik sancısının tedavisinde kullanılmaktadır. İçerisinde kimyon yağı ve dereotu yağı bulunan Nurse Harvey’s, gazdan kaynaklanan uyku problemlerinin giderilmesinde etkilidir. 1,5 aylık yavrumun şiddetli gaz sorunu mevcut. Ancak yalnızca gaz değil, bir de kolik olarak isimlendirilen hazım ve bağırsak rahatsızlığı da geçiriyor. Sütüm az olduğundan mama takviyesi de veriyoruz. Bazı arkadaşlarım bana bu şurubu tavsiye etti, onlar da bebekleri için bunu kullanıyorlarmış. Dereotu ve kimyon içerdiğini ve %100 bitkisel olduğunu söylediler. Ben de doktoruma telefon açıp sordum; “İçin rahat olsun. Güvenle kullanılabilir.” diyerek onayladı. Sonuç olarak bu ilacın canım oğluma gerçekten bol bol gaz çıkarttığını ve son derece rahatlattığını söyleyebilirim.

Benim kızımda aşırı gaz sorunu vardı. En iyi sonucu Nurse Harvey’s verdi. Bu ilacın haricinde başka bir şey kullanmadık. Kesinlikle öneriyorum ancak yararlı olabilmesi için düzenli kullanmak şart. Ben başlangıçta gündüzleri vermiyordum çünkü sancısı yalnızca geceleri başlıyordu. Bu yüzden çok faydasını görememiştik. Ne zaman ki düzenli olarak kullanmaya başladık, işte o zaman kızımın ağrısı tamamen kesildi.

Ben de Nurse Harveys ilacını oğluşum için kullandım. Son derece memnunuz. Herhangi bir yan etki de görmedik. Fakat kaşık ile vermekte güçlük çekiyorum, yarısı yere damlıyor. Bu yüzden ben ufak bir biberon alıp onunla vermeye başladım. Emzirirken uyursa, hiç uykusunu bölmeden böyle verebilirsiniz, herkese öneriyorum.

Benim iki aylık bir oğlum var. Aşırı şekilde gaz sancısı çekiyor. Nurse Harveys kullanmaya başladık fakat faydası oluyor mu, olmuyor mu hiç belli olmuyor. Yani bebeğim artık rahatça uykuya dalabiliyor, bu konuda sorun yok fakat uyurken hâlâ sesler çıkarıyor ve kendini sıkıyor. Bence bu şurup gazına hiç etki etmiyor olabilir, tıpkı uyku hapına benziyor.

Benim doğumum 4 Ocak’ta oldu. Bir süredir biz de nurse harveys kullanıyoruz ve bir şişe bitmek üzere. Tanıdıkların tavsiyesi üzerine almıştım ancak doktorum da uygun gördü, canım yavrum gaz derdinden kurtuldu. Tamamıyla bitkisel bir şuruptur ve 3 aylık bebekler için günlük 1 tatlı kaşığı kullanılması idealdir. Hepinize öneriyorum.

Nurse Harvey’s prospektüsünde, bebekler için günlük 6 ölçek olarak kullanılması gerektiği yazıyor. Ben bu miktarı çok buldum ve bu yüzden biz 4 ölçek kullandık. %100 bitkisel olduğu için herhangi bir yan etkisiyle karşılaşacağınızı düşünmüyorum. Bir de ayaklarının altına ve karnına acı elma yağı sürerseniz gerçekten çok yararı oluyor. En geç 5 dakika içerisinde gazı çıkmaya başlıyor, benim bebeğimde de bu sorun çok fazlaydı, bu yöntemden iyi sonuç aldık.

Bebeğim doğduğundan itibaren üç ayını doldurana dek düzenli olarak Nurse Harvey’s veriyordum. Sabah, öğle, akşam ve gece uyumadan önce olmak üzere, günde 4 defa birer tatlı kaşığı olarak kullanıyorduk. Oldukça yararlı olmuştu, şükürler olsun ki şu anda gaz problemimiz yok.

Ben de bebeği için Nurse Harvey’s kullanan annelerden biriyim. Doktorumun önerisi üzerine bu ilacı kullanmaya başladığımızdan itibaren hiçbir sorunumuz yok. Biz de günde 4 defa kullanıyorduk, bu şurup %100 bitkiseldir, bu yüzden endişelenmenize hiç gerek yoktur. Ben 1 tatlı kaşığının biraz fazlası kadar veriyordum. Gerçekten son derece faydalı, tüm annelere öneriyorum. Şimdi düzenli olarak kullanmıyoruz çünkü gaz probleminden kurtulduk ancak ara sıra gazı olduğunda veriyorum.

Ben de oğlum için nurse harveys kullanmıştım. Ondan önce farklı damlaları da denemiştim fakat hiçbir faydası olmamıştı, bebeğime sadece nurse harveys iyi geldi. Başka damlaları kullanırken hiç gazı çıkmıyordu ve aşırı ağrısı oluyordu. Bu arada, gaz sorununun erkek bebeklerde daha fazla görüldüğü bir gerçek. Ben şurup ile beraber rezene çayı da kullanıyordum fakat bütün bunlar yalnızca rahatlamasını sağlıyor, kalıcı bir çözüm sayılmıyorlar. Doktorumuz üç ay devam edeceğini söylemişti, 5 ay boyunca bu dertten muzdariptik. Neyse ki şimdi o sıkıntılardan eser kalmadı, çok şükür.

Bebeğim doğduktan 10 gün sonra gaz sancısı çeker oldu. Biz de bu nedenle Nurse Harveys kullanmaya başlamıştık fakat herhangi bir yararına şahit olmadık. Galiba sonuç alabilmek için 1 ay kullanmamız gerekiyor. Şu anda Metsil kullanmaktayız, şükürler olsun ki bebeğim artık daha rahat. Bilhassa gece saat 3 sıralarında başlayıp sabah 10’a dek sürüyordu. Artık daha rahat uykuya dalmaya başladı. Aslında her ilacın etkisi her bebekte aynı olmuyor, ben bunu farkettim.