Nilera Okyanus Sabunu Kullananlar Yorumları Ve Fiyatı

Nilera Okyanus Sabunu Yorumları Ve Okyanus Sabunu Faydaları

0

Nilera Okyanus Sabunu Ne İşe Yarar, Kullananların Yorumları Nasıldır?

Nilera Okyanus Sabunu Cildiye doktorları tarafından hastalarına önerilen tıbbi içerikli bir sabundur. Nilera Okyanus Sabun sivilceleri geçirir, gözenekleri sıkılaştırır, cilt tonunu eşitler, cildi fazla yağdan arındırıp nemlendirir.

Nilera Okyanus Sabunu Yüzü İçin Kullananların Yorumları

Nilera okyanus sabununu sivilce problemi ile başvurduğum dermatolog doktor tavsiye etmişti. Şimdilerde siyah nokta ve hayran olduğum temizlik hissi için akşamları kullanıyorum. Cilt tonumu eşitliyoruz ve tazelik veriyor. Tek can sıkıcı olan ise 2 ayda bir aldığım paketin fiyatının sürekli artıyor olması.

Nilera okyanus sabununu cilt temizleme amacıyla uzun süredir kullanıyorum. Vermiş olduğu derinlemesine temizlik hissi gerçekten eşsiz. Işıltılı ve aydınlık bir cilde kavuşmamı sağladı. Artık eskiden olduğu gibi yüksek kapatıcılara gerek duymuyorum Yıkama sonrası belirgin bir kuruluk hissetmesem de nemlendirir kullanmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Fiyatı farklılık göstermekle birlikte birçok eczaneden satın alınabilir.

1 aydır kullandığım Nilera okyanus sabunu gözeneklere ve siyah noktalara karşı etkili. Cildi kurutmadan temizliyor. Kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum.

Çok uzun süre Nilera okyanıs sabunu kullandım. İlk olarak doktorum önerdi. Cildi temizlemede çok etkili bir ürün olsa da sivilceler için tek başına yetersiz kalabiliyor.

Kurutmadan temizlediğinden dolayı sabunlar içerisinde en işe yarayanı diyebilirim. Geçen yıl doktor tavsiyesi ile kullanmaya başladığım mavi-şeffaf ve etkileyici temizlik sunan bir sabun.

Nilera okyanus sabunu hakkında daha önce internette araştırma yapmış ve hiçbir olumsuz yorumla karşılaşmamıştım. Aksine forumlarda memnun kaldıklarını söylediler ve bana tavsiye ettiler. 2 ay kadar önce doktorun önerisiyle kullanmaya başladım. Kurutmadan temizlemede etkili.fs Düzenli olarak kullanıldığında ise sivilceleri belirgin düzeyde azaltıyor.

Sivilce şikayetiyle başvurduğum doktor bana Nilera okyanus sabunu ve birkaç krem vermişti. Kullanmaya başladığımda çok faydasını gördüm ve cildim gerçekten çok güzelleşti. Daha sonra sivilce şikayeti ile limonlusunu aldım. Cildim eskisine göre daha da hassaslaştı. Akşam sürüp yattığımda sabahları sivilceler daha da belirginleşiyor.

Nilera okyanus sabununun limonlusunu doktor tavsiyesi ile kullanmaya başladım. Etkili bir sonuç elde ettiğim söylenemez. Açıkçası diğer sabunlardan daha farklı olduğunu düşünmüyorum.

Cildimde ufak ufak sivilceler oluyordu. Nilera okyanus sabununu doktor tavsiyesi ile alıp kullanmaya başladım. O zamanlar etki etmiyormuş gibi düşünüp başka bir ürün kullanmaya başladım. Diğer ürünle birlikte cildimdeki sivilceler arttı. Nileranın kıymetini anlayıp tekrar kullanmaya başladım. 2 haftadır kullanıyorum ve cildim düzelmeye başladı.

Yağlı cilde sahip biri olarak arkadaşımın önerisi üzerine başladığım Nilera okyanus sabunu ile birlikte sabun kullanmayı sevmeye başladım hatta bir süre sonra kullanmaya alıştım. Daha öncesinde kullandığım yüz yıkama jellerine Nilera okyanus sabunu sayesinde artık ihtiyacım olmuyor. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullandığım sabundan sonra yüzümü nemlendirmeyi de unutmadım, bu sayede cildime hiçbir zarar vermedi.

Ergenlik dönemi nedeniyle çıkan sivilcelerin geçmemesi üzerine gittiğim doktor bana Nilera okyanus sabununu önerdi. Doktorumun önerisi ile kullanmaya başladıktan sonra sivilcelerim azaldı, cildim parlaklık kazandı ve her yıkamadan sonra yüzümde ferahlık hissettim. Gerçekten çok hoş bir kokusu olduğunu söyleyebilirim. Kullandığım sabun biter bitmez Nilera okyanus sabununa geri dönüş yapacağım.