New Well Bio Herbal Maskara Kullanıcı Yorumları Nasıldır

 New Well Maskara Kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları

0

New Well Maskara Nedir?

New Well Bio Herbal maskara bitkisel yağlar içeren kirpikleri besleyen ve uzatan bir kozmetik üründür. Fiyatı: 37,90 TL’dir. Bu maskarayı kullananların yorumları şöyledir;

New Well Bio Herbal Bitkisel Maskara Kullananların Yorumları Nasıldır

 • New Well maskaradan çok memnunum. Bitince tekrar sipariş ettim. Kelimenin tam anlamıyla muazzam! Kirpiklerinizin daha güzel ve upuzun görünmesini istiyorsanız New Well Bio Herbal Bitkisel Maskara ilk tercihiniz olmalı. Güçlü bir etkisi var, ayrıca besleyici yağlara da sahip. Kokusu da çok hoş. Öneriyorum.
 • Bu ürün kirpiklere bakım yapıyor, daha uzun gösteriyor ve ayırırken yapışmalarına sebep olmuyor. Fakat ne zaman bu ürünü kullansam, göz altlarımda siyah döküntüler oluşuyor. Bunu çıkarmak da oldukça zor. Yüz temizleme jeli ve suyla güç-belâ çıkarabiliyorum. Tabii ki bu sırada gözlerimin etrafı kıpkırmızı oluyor.
 • Kirpiklerin uzamasına bir etkisi olduğunu düşünmüyorum fakat yine de iyi bir ürün. Topaklanma olmuyor, alınabilir.
 • Bildiğiniz maskara işte. Kirpikleri uzatıcı bir özelliği yok. 2 aydır kullandığım halde bir değişiklik olmadı. Üstelik temizlerken çok zorlanıyorum. Waterproof makyaj temizleme solüsyonuyla çıkarmaya uğraşıyorum fakat o bile kalıntıları tam olarak gideremiyor. Yapışkan bir ürün.
 • New Well maskaraya bayılıyorum. Kirpiklerime lifting uyguladı. Şimdiye dek kullanmış olduğum en güzel maskaraların başına yazabilirim. Bence mutlaka denemelisiniz. Günlük kullanıma göre tasarlanmış.
 • Piyasaya sürüldüğünden bu yana New Well maskara kullanırım. Evde kirpiklerinize bakım yapmak amacıyla uygulayabilirsiniz. Rimel olduğunu hissedersiniz fakat kirpiklerinizi ağırlaştırmaz. Her hafta 3-4 defa düzenli sürerseniz kirpiklerinizi canlandırır, dökülmüş kirpiklerin yerlerine yeni kirpikler gelir. Bunları bizzat tecrübe etmiş biri olarak yazıyorum. Harika bir ürün, sırf bakım için dahi alınıp kullanılmalı.
 • New Well maskara kirpiklerin uzamasını sağlıyor. Bunu yaparken onları teker teker ayırıyor. Fakat yoğun hacim kazandırdığı iddia edilemez. Canlı, bakımlı ve doğal kirpiklere kavuşmak isteyenlerin beklentilerini karşılar. Ama 5 üzerinden 4 veriyorum. Çünkü çıkarması gerçekten zor. Oysa rimelin kolay temizlenebilmesi önemli. Zira çıkarayım derken kirpiklerinizi koparma riskiniz var. Ancak yağ bazlı temizleyicilerden faydalanarak daha çabuk halledebilirsiniz.
 • Birçok maskara denedim. Hepsi aşırı derecede kaşıntıya neden oluyor ve gözlerimi yakıyordu. New Well maskara yorumları beni bu ürünün doğal ve etkili olduğuna ikna etti. Satın alıp kullandım ve sonuç muhteşemdi. Kirpiklerimi güzelce tel tel ayırdı. Üstelik yanma yapmadı. Kimyasal bir ürün değil, o yüzden bence kirpiklerimi iyice besleyecek. Aksatmadan kullanmaya devam edeceğim, size de tavsiye ederim. Gerçi pahalı ama emin olun parasını hak ediyor. Ucuz rimelleri uygulayarak kirpiklerimizin sağlığıyla oynamaktansa doğal formülüyle kirpiklere bakım yapan bu ürünü almak en mantıklısı.
 • Göz alerjisinden muzdaribim. Bundan dolayı senelerdir rimel süremiyorum. Ne zaman sürsem başım ağrıyor, gözlerim kuruyor ve kızarıyordu. Ancak New Well maskarada böyle bir durum yaşamadım. Tabii sanki hiç rimel sürmemiş gibi hissettiğim söylenemez fakat buna da şükür. Ben kim rimel sürmek kim? derken bu ürünle kirpiklerimin güzelliğine güzellik kattım.
 • New Well maskarayı 8 aydan bu yana kullanmaktayım. Gayet memnunum, kirpiklerimde dökülmeye yol açmıyor.
 • Günlük olarak kullandığım bir üründür. Çıkarması da kolay, en büyük avantajı ise bitkisel olması.
 • New wel maskarayı temizlemek tam bir işkence. Zor çıkmasının nedeni de galiba içerdiği yağ asitleri. Bunu kirpiklerinizden ayırabilmek için çift bazlı makyaj temizleyiciye ihtiyacınız olacak. Suyla yapmaya kalkmayın, daha da bulaştırırsınız. Maalesef beğenmedim. Ama yine de kullandım bakalım. Kirpiklerimi beslese de bu kadar çile boşuna gitmese bari. Aksi takdirde ikinci defa almam.
 • Bir arkadaşım ‘New Well maskara tamamen bitkisel, sen de kullan’ demişti. Aldım ve kullandım ancak fazla yoğun durduğunu söyleyemem. 2-3 kat sürmem gerekiyor. Uzun süre kullansam yararı olur mu acaba? Sanmıyorum ama neyse.
 • Kısa bir süre önce New Well maskara kullanmaya başladım. Öyle mükemmel ötesi bir şey değil fakat çok da kötü sayılmaz. Etkisini görmek için üst üste sürmeli yahut bunu uyguladıktan sonra farklı bir rimel daha kullanmalısınız. Fakat kirpikleri tek tek ayırmayı başarıyor.
 • New Well maskarayı seviyorum da keşke rahatlıkla çıkarabilsem. Duş aldım, ovalaya ovalaya sadece birazını çıkarabildim. Tamamen temizleyebilmiş değilim. Yüzüm simsiyah bir hâle geldi. Onun dışında son derece güzel bir ürün.