Missha BB Krem Kullananların Yorumları Nasıldır

Missha Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Tüm Yorumları

0

Missha Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Tüm Yorumları

Missha içinde pek çok kozmetik ürünün bulunduğu Kore menşeili kozmetik markasıdır. Missha ürünlerini temin etmek için Missha mağazalarından veya internetten online olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Missha Kullananların Yorumları

Önce Missha BB Krem aldım, daha sonra bu markanın toniğini, nemlendiricisini, göz altı kremini ve peelingini aldım. Hepsinin faydasını gördüm. Özellikle Tıme Revolution serisi nemlendirici kreminden ve göz altı kreminden kullandım, bebek gibi yumuşacık ve pürüzsüz bir cilde kavuşturdu. Aqua Peeling jelin üzerine kimseyi tanımam. Kesinlikle öneriyorum.

BB kremlerin sultanı Missha BB Krem’dir. Malumunuz bu markanın ürettiği malzemeler kore menşeili ve en çok BB kremleriyle ünlü. Yaraları tedavi ediyor, lekeleri gideriyor ve cildi beyazlatıyor. 7 aylık kullanımdan aldığım sonuç beni fazlasıyla memnun etti. Türkiye’de satılıyor ancak fiyatı biraz yüksek. Ben çeyrek fiyatına Ebay sitesinden alıyorum. Cilde tam nüfuz ederek kusursuz bir pürüzsüzlük meydana getiriyor. Zaman içinde oksitlenmiyor ve koyulaşmıyor.

Missha BB Krem tam anlamıyla bir şaheser. Zaten Missha’nın tüm ürünlerine bayılıyorum. En açık renginden (21 numaralı olandan) 3 tüp kullandım. 4.’üncü tüpü Ebay sitesi üzerinden sipariş verdim. Kısa sürede teslim aldım. Uygular uygulamaz hemen cildimin rengini eşitliyor ve düzenli kullanımda güneş lekelerinin açılmasını sağlıyor. Günlük makyajımda kullanmayı asla ihmal etmiyorum.

Missha o kadar para verdirmesini biliyor fakat kalite 0. Tüm ürünlerini denemiş biri olarak hiçbirinden yeterince memnun kalmadığımı söyleyebilirim. Bir kullandığım ürününü bir daha almayı düşünmedim. Zaten ha bire fiyatları yükseltip duruyorlar.

Missha’nın hangi ürününü kullandıysam hepsini çok beğendim. Neredeyse 6 aydan beri Black Ghassoul kil maskesi kullanıyorum. Gözeneklerimi arındırdı ve küçülttü. Diğer ürünleri de cildime genel anlamda fayda sağladı.

Birkaç gün önce Missha Perfect Coverage BB Krem aldım. Herkes öve öve bitiremiyor fakat hiçbir albenisi yok.  Aydınlık ve kapatıcılık etkisini karşılaştıracak olursam Pure beauty’nin önceki versiyonu daha iyiydi. Fiyatı kalitesinden daha fazla.

Öğrenci kimliğiniz varsa bir Missha mağazasında bunu kullanarak tüm ürünleri +15 indirimle alabilirsiniz. Bu zamana kadar birçok ürününü kullandım ve olumsuz yorumlara şaşırdım açıkçası. Zira ben bütün ürünlerinden memnunum.

Missha fiyatları iyice tuzlandığı için başka mağazaları tercih etmek zorunda kalıyorum. Genelde Perfect Cover BB Krem’ini kullansam da artık indirime girse de almayı düşünmüyorum. Çünkü elimde yeteri kadar var. Ürünleri oldukça dayanıklı ve faydalı. Hem vücuduma hem de saçlarıma aloe vera jeli uyguladım ve iyi sonuç aldım. Bilhassa yaz mevsiminde duş alıp vücuduma sürmeyi hiç ihmal etmiyordum, çok rahatlatıyordu. Kısaca Missha’nın müdavimlerinden oldum. Markanın sadece birkaç ürününü kullanıyordum fakat devamlı alırdım. Fiyatları iyice uçurdular, ben de Missha’dan alışveriş yapmayı bıraktım.

Fondöten, BB krem, güneş kremi ve çeşitli bakım ürünlerini Missha’dan alıyorum. Ürünleri son derece kalitelli.

Missha BB Krem benim 1 numaralı favorim. Dokusu ve rengi şu ana kadar kullandığım BBkremlerden çok daha yiyi. Gün içerisinde parlama yapmıyor. Cilt makyajınızda kapatıcı kullanmayı değil de homojen bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu ürünü denemelisiniz.