Madecassol Bepanthen E Vitamini Kullananların Yorumları

Madecassol Bepanthen E Vitamini Tarifi Faydaları

0

Madecassol Bepanthen E Vitamini Tarifi, Faydaları

Bepanthol, Madecassol ve E vitamini cilt problemleri için kullanılabilecek çok faydalı karışım kürüdür. Özellikle son yıllarda bu kür oldukça yaygın olarak uygulanmaktadır.

Madecassol Bepanthen E vitamini Kürü Nasıl Hazırlanır?

Bepanthol ve Madecassol kremi bir tane nohut kadar sıkıp bir kapta karıştırın. Miktarını kendiniz dilerseniz arttırabilirsiniz. Ardından içine birkaç damla E vitamini kapsülü damlatın.  E vitamini kapsülünü eczaneden edinin ve kırarak veyahut şırınga ile karışıma ekleyebilirsiniz.

Hazırladığınız bu kür cildiniz için çok etkilidir. Cildinizi onarır, nemlendirir ve yeniler. Bu kürü haftada 1-2 defa uygulayabilirsiniz. Toplamda ise 1 ay kullanabilirsiniz.

Madecassol Bepanthen E vitamini Kürü Faydaları Nelerdir?

Madecassol sivilceleri geçirmede etkilidir. Bepanthen ise cildi yenilemeye yardımcı olmaktadır. Ek olarak E vitamini ise cildin elastikliğini arttırırken aynı zamanda derinlemesine nemlendirir.

Bu kür güneş sebepli oluşan lekeleri geçirir. Gün içinde dışarıda olunan zamanlarda ister istemez zararlı güneş ışınlarına maruz kalırız. Bu zararlı ışınlar da ciltte lekeler bırakır. Madecassol ve Bepanthen E vitamini kürü sayesinde bu tür lekelerden kurtulabilirsiniz.

Bu kür ten renginde açılmaya da yardımcı olmaktadır. E vitamin hiperpigmentasyona iyi gelir, Madecassol ciltteki ölü deriyi temizler ve ciltte renk eşitsizliklerini giderir. Ciltteki lekelerin rengi açıldığından cilt daha açık renk ve temiz gözükecektir.

Madecassol Bepanthen E vitamini kürü ciltte sivilce çıkmasını engeller, cildi derinlemesine nemlendirir.

Bu kür ciltteki hücreleri yeniler. Madecassol krem cildi onarır ve E vitamini cildi yüksek oranda besler.

Madecassol Bepanthen E vitamini kürü doğum sonrası veyahut ani kilo değişimlerine bağlı olarak meydana gelen çatlakları geçirmeye yardımcı olur.

Bu kür ameliyat sonrasında kalan yara izlerinin iyileşme sürecini hızlandırır.

Madecassol Bepanthen E vitamini kürü topuk çatlakları başta olmak üzere  el ve ayaklardaki kuruluk gibi problemleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Düzenli kullanımda el ve ayakları yumuşacık yapar.

Medacaasol krem cildi kuru olanlar için birebir. Bu kür sayesinde hassas ve kuru cildinizi derinlemesine nemlendirebilirsiniz

Madecassol Bepanthen E vitamini Kullananların Yorumları Nasıldır?

Bepanthen kremini en fazla 10 gün kullanılmalıdır. B Ciltteki kızarıklık ve soyulma gibi problemleri geçirmede iyi de olsa uzun süreli kullanımda kullanmaya yol açıyor. Ben Madecassol Bepanthene E vitamini kürünü yaklaşık 1.5 ay kullandım. 1. Ayın sonunda cildimde minik sarı tüyler siyahlaşmaya başladı.

Ben bacaklarımdaki tüyleri epilasyon aleti ile alıyordum. Sonrasında batık problemi ve leke problemi yaşadım diz altında, kaval kemiğimin üzerinde. Onunla uğraştım. Ben Bepanthen ve Madecassol E vitamini karışımını 1 aydır kullanıyorum. Lekelerimde gözle görülür azalma oldu. Toplamda bir ay kullanacağım. Umarım lekelerim tamamen geçer.

Madecassol krem sivilceler için çok etkili. Öyle ki ilk haftada görülüyor etkisi. Uygulandığı bölgede izleri geçiriyor ve cildi canlandırıyor. Ancak günlük bol bol kullanmanız gerekiyor.  Ayrıca cildinizi temiz tutmanız da önemli. Bunu uygularken sabırlı olmalısınız. Ben 2. tüpe geçtim. Kullanmayı devam ettireceğim. Ben ilk önce Bepanthen ile E vitaminini birlikte kullanmıştım ama Madecassol krem tek başına daha etkili bence. Dikkat etmeniz nokta ise kremi aktif sivilceler üzerine uygulamamalısınız. Genel itibariyle sabırlı olursanız etkisini göreceksiniz ama aşırı bir etki beklemek yanlış.

Ben de Bepanthene, Madecassol ve E vitamini kürünü denedim. Hepsini küçük bir kapta çok az miktarda karışıyorum.  Sonrasında ise gece uyumadan önce sivilcelerimin üzerine sürüp uyuyorum. Sivilcelerimi geçirdi gerçekten.

Benim karışım tarifim şu şekilde:

  • 1tüp madecassol krem %1
  • 1tüp bepanthol krem
  • Evigen ampul ( e vitamini)
  • Redoxon ampul ( c vitamini)
  • 5lik enjektör

Bu malzemelerin tamamını bir kutu içine boşaltıyorum ve güzelce karıştırıyorum. Ben hemşire olduğum için dermatolojik ürünleri tercih ediyorum. Çok az uyguluyorum, cildim yumuşacık oldu. Biraz daha kullanacağım bakalım neler olacak.