Liquid Keratin Şampuan Kullanan Erkek ve Kadınların Yorumları

Liquid Keratin Kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları Nasıldır?

0

Liquid Keratin Nedir?

Keratin saç ve tırnaklarımızda bulunan, yaşla birlikte azalan bir maddedir. Keratinin azalması ile birlikte saçta dökülme, kırılma ve incelmeler meydana gelir. Bu nedenle keratin içeren saç bakım ürünleri kullanıp, saçın keratin üretimine yardımcı olmalıdır. Keratinli şampuanlar, bakım ürünleri sayesinde saç telleri güçlenir, saç dökülmesi durur ve saçlar hızla uzamaya başlar.

Liquid Keratin Kullananların Yorumları Nasıldır?

 • Liquid Keratin şampuan oldukça etkili. Saç derimde kaşıntı sorunu vardı, bu ürün sayesinde geçti. Saçları güçlendiriyor ve daha hızlı uzamasına yardımcı oluyor.
 • Liquid Keratin saçlarımın kahramanı! Parasını son kuruşuna kadar hak eden bir ürün. Ben kullandım ve son derece memnunum, herkese öneriyorum.
 • Liquid Keratin başlangıçta saçımın sertleşmesine yol açtı. Fakat düzenli bir şekilde kullanmaya devam ettim, zamanla o sertlik geçti. Memnunum.
 • Liquid Keratin kuru saçları nemlendiriyor ancak saç dökülmesine iyi gelmez.
 • Liquid Keratin almayı düşünüyordum, olumlu yorumlar okuyunca güvenerek aldım, faydalı olacağını sanıyordum ama yanılmışım. Bırakın faydasını, daha çok zarar verdi, kepeğe ve saç derimde tahrişe neden oldu. Asla kullanmayın.
 • Liquid Keratin saçlarımı ipek gibi yumuşatıyor. Az miktarda kullanıyorum, yeterli geliyor. Neden daha önce kullanmamışım ki?
 • Liquid Keratin kullananlardan biriyim. Fiyatı biraz pahalı ama olsun, buna değiyor. Saçlarım yanmıştı ve bu ürün sayesinde tekrar sağlığına kavuştu. Birçok ürün denedim ancak en çok bundan fayda gördüm.
 • Saçlarım için bu zamana kadar çeşitli bitkisel yağlar kullandım. Saçlarımda yanıklar vardı, ama malesef kullandığım yağların hiç etkisi olmamıştı. Yine de farklı yağlar denemeye devam ediyordum, sonra Liquid Keratin’le tanıştım. Onu kullanmaya başladıktan sonra saçlarımdaki yanıklar iyileşti, dökülme durdu, saç diplerimdeki kaşıntı geçti. Şu an herhangi bir sorunum yok, saçlarımla çok mutluyum.
 • Saç bakımı için kullandığım bazı doğal kürler olsa da sürekli onlarla uğraşmaktan yorulmuştum. Aile hekimim Liquid Keratin kullanmamı önermişti, saç tipime uygun olanını aldım ve kullanmaya başladım. Gayet memnun kaldığımı söyleyebilirim. Kür hazırlamakla vakit kaybetmek istemiyorsanız bu ürünü kullanmanızı tavsiye ederim.
 • Liquid Keratin hakkında güzel yorumlar okudum. Buna güvenerek alıp kullandım fakat bırakın saçımı toparlamayı, hiç yumuşatmadı bile. Kesinlikle önermiyorum.
 • Saçımda yağlanma problemi vardı, bundan kurtulmak için ne bulduysam kullanıyordum. Resmen denemediğim şey kalmadı. Hiçbiri tam olarak fayda sağlayamadı. Tam “Bu sefer oldu, yağlanma sorunundan kurtuldum.” derken bu kez de kuruluk problemiyle başım derde giriyordu. Çareyi Liquid Keratin’de buldum. Kullanmaya başladığım andan itibaren saçım kendine geldi, kuruluk ve yağlanma problemimi kökünden çözdü.
 • Liquid Keratin umduğum gibi çıkmadı. Boşuna para vermişim.
 • Doğum günümde kız kardeşim hediye olarak bana Liquid Keratin almıştı. Düğün öncesi kullandım ve resmen süpürge gibi olan saçlarım kurtuldu, normale döndü. Yoksa kestirmek zorunda kalacaktım. “Artık başka yolu yok.” deyip kestirmeyi düşünürken benim imdadıma yetişti. Sizde de kesin işe yarar, öneririm.