Igora Royal 0.22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası Kullananların Yorumları

Igora Turuncu Azaltıcı Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır Fiyatı Nedir?

1

Igora Turuncu Azaltıcı Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır Fiyatı Nedir?

Saçlarda turunculuk meydana gelmesi, saçlarını evde boyayan kişilerin en sık karşılaştığı problemlerdendir. Igora turuncu azaltıcı kozmetik ürünü bu durumda imdadınıza yetişebilecek, saçtaki turunculuğu gideren, saçları boyarken saçlarda, saç uçlarında turunculuk olmasını engelleyen en etkili yöntemlerdendir. İgora Royal Saç Boyası 0.22 Turuncu Azaltıcı 60 ml fiyatı: 39,30 TL’dir.

Igora Turuncu Azaltıcı Nasıl Kullanılır?

Saç boyarken saçlardaki turunculuğu önlemek, saçlardaki turunculuğu yok etmek için igora turunculuk azaltıcı boyadan saç boyasının içine 1 nohut kadar igora ekleyin. Her zamanki gibi saçınızı boyayıp saçınızda bekletin. Süre dolunca saçları ılık suyla durulayın.

Igora Turuncu Azaltıcının Boyaya Eklenmesi İle Kullanımı

Boya içine 1 serçe parmağı uzunluğu kadar Igora sıkıp saç boyasıyla beraber kullanabilirsiniz

Igora Turuncu Azaltıcı Kullananların Yorumları Nasıldır?

İgora 022 Turuncu Azaltıcı Mix Boya ile ilgili son derece olumlu yorumlar okudum. Ayrıca birkaç kuaföre de sordum. Bulunduğum yerde çok tanınan, güvenilir bir kuaför bu ürünün çok kaliteli olduğunu ve kendisinin de kullandığını söyledi. Ürün nasıl kullanılır derseniz; Önce boya ve oksidan karıştırılır, İçerisine bu üründen 1 çay kaşığı kadar sıkılır. Ben bu ürünü uzun süre aramış fakat bulamamıştım. İnternet üzerinden satın almıştım.

Benim bir arkadaşım kuaförde çalışıyor. “Turunculuğu kırabilmek için boyanın içine krem ve su katıyoruz.” demişti. Mavi boya ve İgora kullanmak istemiyorsanız bunu kullandığınız boya karışımına ekleyebilirsiniz. Fakat şahsen fazla etki edeceğini düşünmüyorum. Yalnızca açıcının etkisini azaltır ve rengin daha koyu olmasına yol açabilir. Yine de kullanmak istiyorsanız birer tatlı kaşığı su ve saç kremi ilave edebilirsiniz.

Igora Turuncu Azaltıcı son derece güçlü bir etkiye sahip. Miktarını iyi ayarlamak lazım. Fındık büyüklüğünde kullanmak yeterli olacaktır. Ben farkında olmadan miktarı biraz fazla kaçırdım ve bu sayede saçımın bir tutamı gri oldu. Dikkatli bir şekilde kullanılmalı.

Bu ürün turunculukları büyük ölçüde azaltıyor. Kullanırken çok endişeliydim ancak küllü rengi elde etmemi sağladı. Nohut büyüklüğünde kullanmam yeterli oldu.

Igora Turuncu Azaltıcı  oldukça başarılı bir ürün. 2 kez denedim. İlk kullanımda boyanın içerisine bu üründen fındık büyüklüğünde eklemiştim, çok küllü olmuştu. İkinci defa yarısından az kullandım, daha iyi bir sonuç aldım fakat üçüncüde bundan da az koymayı planlıyorum. İlk uygulamada beni turunculuktan kurtardı. Saçlarım her seferinde turuncu oluyordu. Bu ürünü kullandıktan sonra saçlarımı açarken böyle bir durum yaşamadım. İstediğim rengin tutmasına yardım etti.

Igora Turuncu Azaltıcının Cila Olarak Kullanımı

Önce saç boyanızı hazırlayın ve çeşme suyu ile sulandırın. Igora Turuncu Azaltıcıdan 1 serçe parmağı büyüklüğünde sıkın. Eşit şekilde karıştırıp ıslak saçınıza eldivenle 5 dakika kadar masaj yapın. Bu işlemi sürekli yapmamalısınız. Ayda 1 defa uygulamanız yeterlidir.

Igora Turuncu Azaltıcının Mor Şampuan İle Kullanımı

Bir kaba mor şampuan ekleyin. Biraz Igora turuncu azaltıcı boya (serçe parmağınızın yarısı kadar) sıkın. Güzelce karıştırıp saçınızı köpürtün. Bu işlemi eldivenle yapmanız daha iyi olacaktır. Her gün yapmaktan kaçının. Her ay bir kere uygulamanız kâfidir.

Açık Renkli Saçlarda Igora Turuncu Azaltıcının Kullanımı

  • Saç boyası ile kullanımda yarım serçe parmağı uzunluğunda Igora saç boyasına eklenir.
  • Cila yapımı çeyrek serçe parmağı uzunluğunda Igora saç boyasına eklenir.
  • Mor şampuanla kullanımı çeyrek serçe parmağı uzunluğunda Igora saç boyasına eklenir.

Saçtaki Turunculuk Nasıl Gider En Etkili 2 Yöntem Tıklayınız