Hipp 1 Mama Hipp Organik Mama Kullanıcı Yorumları Nasıldır?

Hipp Mama Kullananların Yorumları Nasıl Gaz Kabızlık Yaptı mı?

0

Hipp Mama Kullananların Yorumları

Hipp mama markası annelerin bebeklerine verdiği, bebeklerin severek yediği, faydalı, bebek büyümesine yardımcı bir mama türüdür. Yalnızca anne sütü alanlara ek besin olarak yahut hiç anne sütü almayanlara da verilebilir.

Bebeklerine Hipp Mama Verenlerin Yorumları Nasıldır?

40 gün emzirdikten sonra Hipp mamaya geçtim. Bebeğim sağlıklı bir şekilde kilo almaya devam ediyor, aman nazar değmesin yavruma. Kabızlığı da olmadı. Farklı bir mama kullansam mı diye düşünmedim bile. Annem de beni Hipp mama ile büyütmüş. Ben de kızımı öyle büyütüyorum, anne geleneğini devam ettiriyorum anlayacağınız.

Doğumun ardından sütüm gelmiyordu. Bu sebeple doktorum Hipp Organik Mama almamızı önerdi. Onu kullandım fakat sütüm gelmeye başlayınca bıraktım. Bebeğim fazla kilo alamadığından dolayı geçtiğimiz ay anne sütüne ilaveten başka bir mama kullanmaya karar verdik. Ne yazık ki gaz sorununa yol açtı.TekrarHipp’e başlayacağım.

Kızım 2. ayına girdikten sonra HippCombiotic mama kullanmaya başladık. Kabızlık, ishal, gaz ve buna benzer sindirim problemleri yaşamadı. Keçi sütünün içeriği anne sütüne çok benziyormuş. Keçi sütü içeren mamaları da deneyebilirsiniz fakat o mamalar benim kızıma hiç iyi gelmedi. Gaz ve kabızlık yaptı.

Ben bebeğime anne sütü vermiyorum sadece mama kullanıyorum. 5 aydan beri HippCombiotic kullanıyoruz, gazı da kabızlığı da yok. Biz çok memnunuz.

Bebeğim doğduğundan beri Hipp marka mama kullanıyorum. Paketi açtıktan sonra 2 hafta içinde bitirmelisiniz. Küçük bir bebeğiniz varsa fazla büyük boy mama almayın. İlerleyen aylarda daha fazla yemeye başlayacağı için daha büyüğünü alırsınız.

2 aylık bir bebeğim var, Hipp mama kullanıyorum, kabızlığa ve gaz oluşumuna sebep olmuyor. Bu tabii ki çok iyi bir şey fakat doyurucu bir mama değil. Bebeğime bunu verdikten kısa süre sonra yeniden acıkıyor. Muhtemelen başka mamaya geçeceğim.

Hip mamayı biz de çok sevdik. 5 aydan bu yana kullanıyoruz. Bebeğimin kabızlık ve gaz şikayetleri vardı, onları giderdi. Fakat uzun süre tok tutmuyor ve kilo almasını sağlamıyor. Bu ay hem anne sütüyle hem de mamayla beslendi, yarım kilo almış.

Oğlum için Hipp 1 kullanıyorum. Bir ay içinde 300 gram almışız. Farklı bir marka kullanıyorduk ama o kabızlık yaptığı için bıraktık. Hipp 1 gayet iyi. Hipp Organik mama şeker içermiyor. Kilo aldırmaması bundan kaynaklı.

Biz de 6 aydır Hipp mama kullanmaya devam ediyoruz. Gaz ve kabızlık sorunlarımızdan kurtardı. İyi ki almışız.

Kızım 17 günlük. Birkaç gündür çok gaz sancısı çekiyordu. Eskiden hiç ağlamazken artık susmaz oldu. Doktorumuz Hipp 1 önerdi fakat gaz ve kabızlık yaptı. Ama HippCombiotic gaz yapmıyor diye okumuştum. Hipp 1’i bırakıp ona başlayacağım.

HippOrganicCombiotik harika bir mama, kesinlikle öneriyorum. Ben fazlasıyla memnunum zira hangi devam sütünü denediysem hiçbirini asla içmeyen kızım bunu afiyetle tüketiyor.

Oğlum 41 günlük ve doğumundan itibaren HippCombiotic kullanıyorum. Çok ama çok memnunum. Ne gaz ne de kabızlık yapmadı. Kilo alımı da son derece iyi gidiyor. Bazıları hemen acıktırdığını söylüyor ancak bu, bebeğin bünyesine de bağlı. Her bebeğin midesi aynı değil, bence kullanmayı bırakmayın. Ben bu mamayı tercih ettiğim için hiç pişman değilim.

Hipp çok güzel bir mama fakat hakikaten tok tutma etkisi yok. Bebeğime bu mamayı veriyorum, fazla zaman geçmeden tekrar acıkıyor. Önceden 3 saat arayla beslenirdi, şimdi 1 saatte bir mama veriyorum. Daha tok tutan bir mamaya geçeceğim.

Biz de Hipp Organik Combiotic kullanıyoruz ve hiçbir şikayetimiz yok. Farklı bir markaya ait bir mama denemiştik, onu hiç beğenmemiştik. Hipp’ten şaşmamam lazım dedim ve yine ona başladım. Başka marka mama kullanırken kızım sürekli kusuyordu, artık böyle bir sorunu kalmadı. Gaz sorunu da vardı fakat o da geçti.

Aptamil Mama Kullananların Yorumları Nasıldır Gaz Kabızlık Yapar mı? Tıklayınız

BebelacGold 1 Kullanıcı Yorumları Nasıl Gaz Kabız Yapar mı? Tıklayınız