Gliss Sıvı Saç Kremi Mor, Sarı, Pembe Turuncu Kullananların Yorumları

Gliss Sıvı Saç Kremi Kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları

0

Gliss Sıvı Saç Kremi Nedir?

Gliss sıvı saç kremi pembe, turuncu, mor, yeşil, siyah gibi çeşitli renklerde satıştadır. Gliss sıvı saç kremi saçları taramayı kolaylaştırır, saçları güçlendirir kırılmayı önler, yıpranmış saçları onarır… Gliss sıvı saç kreminin fiyatları 15-35 TL arasında değişmektedir.

Gliss Sıvı Saç Kremi Kullananların Yorumları Nasıldır

Ben de Gliss sıvı saç kremi kullanıyorum, çok faydasını görüyorum. Saçlarımı kendine getirdi. Ben yıpranmış saçlar için onarıcı kürü kullanıyorum, turuncu renkte. Saçlarımda kırıklar vardı, bu nedenle kestirmekten başka çarem kalmamıştı. Saçlarım iyice güçsüz düşmüştü. Gliss sıvı saç kremini 2-3 ay önce kullanmaya başladım ve saçlarım belirgin şekilde gürleşti. Artık bir tane kırık bile bulamazsınız o derece, tek kelimeyle mükemmel bir ürün.

Gliss sıvı saç kremi pembe, turuncu ve sarı rengini kullandım, her üçünü de denedim. Bu krem olmadan saçlarımı taramam bile, yani benim için önemi ne kadar büyük varın siz düşünün. Kalite=Gliss sıvı saç kremi.

Bu kremi yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve inanılmaz etkisini tarif etmeye kelimeler yetmez. Saçlarımı boyatmıştım, ne zaman banyo yapsam sonrasında saçlarımı açmak benim için bir işkence gibiydi. Başka saç kremlerini denedim fakat hiçbiri Gliss’in yaptığını yapamadı. Ne zaman ki onu kullanmaya başladım; ‘oh be, dünya varmış!’ dedim. Annemin, kardeşimin ve bazı arkadaşlarımın kullanmasına da vesile oldum.

Gliss sıvı saç kremini deneme amaçlı kullandım ve nasıl bir sonuçla karşılaştım biliyor musunuz? Kabarık saçlarım daha da kabardı. Üstelik saçlarımı sertleştirdi, düzleştirdiğine de şahit olamadım. Saçlarım hemen kabarıyor, paramı çöpe atmış oldum. Kalitesiz şeyler hep bana mı denk geliyor, anlamadım ki…

Gliss sıvı saç kreminin sarı olanını kullandım. Saçlarımı yumuşattı ve daha kolay taramamı sağladı. Bunun haricinde farklı bir etkisini göremedim, saçlarıma bakım yaptığını söyleyemem.

Turuncu Gliss sıvı saç kremini kullanıyorum. Saçlara yumuşaklık veriyor, onun sayesinde saçları taramak daha kolay oluyor fakat etkisi yalnızca birkaç saat sürüyor. Yıl içinde saçlarımı birkaç kez farklı renge boyattım. Düzleştirici, fön makinesi gibi ürünleri de sık aralıklarla kullandığım için saçlarım epey yıpranmıştı. Gliss sıvı saç kreminin mor renkli olanından aldım. Saçları çok kolay açıyor, böylece tarama konusunda hiçbir problem yaşamıyorsunuz. Fakat kremin en can alıcı özelliği saçlardaki elektriklenmeye karşı da çok faydalı olması. Bu kremi sürdüğüm zaman saçlarım saatler boyu dümdüz kalıyor, hiç kabarmıyor. Bundan dolayı hepinize şiddetle öneriyorum.

Gliss sıvı saç kremi kullananlardan biri de benim; ancak başlayalı kısa süre oldu. Sarısını kullanıyorum ve büyük yararı oluyor. Yağlanmaya sebebiyet vermiyor. Dalgalı saçlara sahibim; yıkayıp taramadan hemen kurutuyorum. Saçlarım maşayla yapmışım gibi görünüyor. Taramadığımı söyledim ya hani; fakat buna rağmen saçlarım birbirine karışmıyor, en ufak bir sorun çıkmıyor. Gliss sıvı saç kremiyle ve parlak, canlı, ipek gibi saçlarımla çok mutluyum!

Sarı Gliss sıvı saç kremini kullanıyorum ve saçlarımdaki etkisinden gayet memnunum. Saçları ağırlaştırmıyor, tam tersine yumuşak ve hafif bir yapısı var. Gerçi saçlarımı çabuk yağlandırıyor fakat bunu tolere ediyorum ve kullanmayı sürdürüyorum. Çünkü oldukça iyi geliyor. Herkese öneririm.

Gliss sıvı saç kreminin turuncusunu aldım ve ‘iyi ki almışım’ diyorum. Onun yardımıyla saçlarımı hiç zorlanmadan tarayabiliyorum. Saçlarıma bakım yapması da ayrı bir ekstra.

Gliss sıvı saç kreminin birçok çeşidi var. Sarı olan kırılma karşıtı, çabuk kırılan saçlar içindir. Turuncu olanıysa yıpranmış saçlara özel onarıcıdır. Başka renkleri de mevcut. Ben turuncu ve sarı olanını kullanmış biri olarak son derece memnun kaldığımı söyleyebilirim. Zaten onun için hâlâ kullanmaya devam ediyorum. Asla saçlarımın dökülmesine yol açmadı. Saçlarıma yumuşaklık ve parlaklık kazandırdı, bence mutlaka siz de kullanın.

Gliss’in pembe serisinden sıvı kremi kullandım. Tam da istediğim gibi bir sonuç aldım. İlk defa kullandım ve saçlarımın sertliğinden eser kalmadı. En iyi saç kremlerinden biri kesinlikle Gliss sıvı saç kremidir.

Yorum Yap