Fito Krem Kullanıcı Yorumları Nasıldır? 

Fito Krem Kullananlar Yorumları Nasıldır?

0

Fito Kremin Faydaları Nelerdir, Kullanıcı Yorumları Nasıldır? 

Fito krem hücre yenileyici özelliği sayesinde ciltteki lekeler, yanıklar dahil çeşitli cilt sorunlarının tedavisinde çok etkilidir.

Fito Krem Kullananların Yorumları

Yüzümde sivilceler geçmek bilmediği için 10 gündür Fito Krem kullanıyorum. Uyumadan önce yüzümü güzelce temizleyip limon suyu sürüyorum. Üzerine de kremi sürüyorum. Sivilceler de kırmızı izler de tamamen yok oldu. 

Fito Krem hücre yenileme konusunda mükemmel bir ilaç. Genellikle lazer işlemleri ya da epilasyon gibi uygulamalardan sonra kullanılıyor. Ben yüzüme lazer yaptırdıktan sonra oluşan lekeler için kullandım. Yüzüm gerçekten bebek cildi gibiydi, yara izlerinden eser kalmadı. Ama bu krem yaralar henüz yeniyken etkili. Geçmiş dönemlerden gelen izler üzerinde etkisi olmuyor maalesef.

Ben bacaklarım için lazer epilasyon yaptırmaya karar vermiştim ama çok fazla kıl dönmesi vardı. Lazer sonrasında bu bölgelerde iz kalmasından korkuyordum. Bu nedenle doktorum önermişti. Fito Krem ve Hametan baş ucumda sürekli bulunan kremlerdir. Antiseptik etkisi olduğu sık sık kullanıyorum. Çatlaklar, yaralar ve basit yanıklar karşısında çok etkili. Cildin çok hızlı bir şekilde kendini yenilemesini sağlıyor. Gönlünüz rahat şekilde kullanabilirsiniz.

5 gündür yanaklarımda oluşan sivilce lekeleri için Fito Krem kullanıyorum. Şimdiden azalmaya başladığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Tek çekincem Bepanthene benzeri kremleri sürünce kıl köklerinin beslenmesi. Doğruluğunu tam olarak bilmiyorum, sadece öyle duydum ama yine de korkuyorum tabi. Umarım böyle bir durum yaşamam…

Fito Krem cilt dokusunun kendini yenilemesini ve iyileşme sürecini hızlandıran bir ürün. Tüm yanıklarda, sivilcelerde, yaralarda ve yara izlerinde kullanımı uygun. Aktif sivilcelerin üstüne uygulamamak gerekiyor, çünkü hiçbir etkisi olmaz. Ancak sivilcenin içinde biriken iltihap kuruduktan sonra kalan izlere sürebilirsiniz. Böylece yara oluşumu ya da kızarıklık gibi sorunlar kalmaz. Ben memnun kaldım düzenli kullanıyorum.

Fito Krem kullanmamı doktorum söyledi. Yanık yere sürmeye başladığımdan beri derim resmen 2 katman olarak soyuldu. Şimdi normal renk tonunu yeniden yakaladı ve yaram geçti. Gayet memnunum.

Benim sürekli tırnaklarımın kenarlarındaki etleri yiyordum. Bu yüzden doktorum Fito Krem reçete etti. Tırnaklardaki şekil bozukluğu, mantar ve yediğim derilerin yenilenmesi için faydalıymış. Bütün hücrelerin yenilenmesini sağladığı için yediğim yerler inanılmaz düzeldi. Günde 3 kez düzenli olarak sürüyorum. Sizin de böyle bir sorununuz varsa tavsiye ediyorum.

Oğlum isilik olmuştu. Doktor önerisiyle günde 2 kez Fito Krem sürmeye başladık. 3. günün sonunda isilik falan kalmadı. Aslında en etkili tedavi deniz suyu bence ama Fito Krem’den de çok memnun kaldık.

Fito Krem bende yan etki yaptı maalesef. Popo ve iç bacak bölgemdeki çatlaklar için doktorum önermişti. Ama bir etkisi olmadığı gibi sürdüğüm yerlerde de sivilcelenme yaptı.

Ben Fito Krem’i bütün cilt problemlerimde kullanıyorum, hepsinde de bir kez daha şaşkına dönüyorum. Sivilce, yanık, çizik, morluk, yara ve çatlaklarım üzerinde denedim. Bütün sorunlara çözüm oldu resmen. İyi ki Fito Krem’le tanışmışım.

Fito Krem özellikle yaz aylarında mükemmel bir kurtarıcı. Sinek ısırdığı zaman oluşan kaşıntı ve şişliği çok hızlı geçiriyor. Kurtarıcı bir krem ve her evde bir tüp bulunması lazım bence.

Doktorum güneş alerjim için önermişti. Vücudumun güneşle doğrudan temas eden her yerinde kırmızı kabarcıklar oluşuyordu. Tabi ateş ve çok yoğun bir kaşıntı hissi d beraberinde geliyordu. Kaşınan yerlere Fito Krem sürdüğüm anda geçiyor. Ayrıca cildi de onardığı için iz kalmıyor.

Fito Krem, kasık bölgesinde görülen kaşıntılar için de harika bir çözümdür. Kokusu da rahatsız edici değil. Hepinize tavsiye ederim. 

Ben Fito Krem’i yüzüme uyguladım. Deride görülen tahrişleri etkili bir şekilde tedavi ediyor. Çok kısa bir süre içerisinde cildim eski haline döndü. En sevdiğim kremlerden biri.