Elma Sirkesi İle Kilo Verenlerin Zayıflamak İsteyenleri Teşvik Eden Yorumları

Sirkeli Su İle Zayıflayanların Yorumları, Önerileri Görüşleri

0

Sirkeli Su İle Zayıflayanların Yorumları, Önerileri Görüşleri

Elma Sirkesiyle Kilo Verenlerin Yorumları

Sirkeli su ile zayıflama, kilo vermenin en ekonomik ve kolay yöntemlerindendir. Elma sirkesi yağ yaktırır, metabolizmayı hızlandırır, bağışıklık sistemini güçlendirip zayıflamayı kolaylaştırır. Zayıflamak için elma sirkesi kullanacaksanız hazır marketten almak yerine kendi yaptığınız sirkeyi de kullanabilirsiniz.

Sirkeli Su İle Nasıl Zayıflanır?

1 bardak ılık veya sıcak suya 1 yemek kaşığı elma sirkesi, 1 tatlı kaşığı da bal ekleyip sabah ve akşam aç karına bunu için.

Elma Sirkesi İle Zayıflayanların Yorumları

Mayıs ayında sirkeli su ile zayıflama yöntemini denedim. 1 ay içerisinde 3 kilo vermeyi başardım. Peki bunu nasıl mı yaptım? Her sabah ılık suya bir yemek kaşığı elma sirkesiyle bir çay kaşığı da bal ekleyip aç karnıma içtim. Çok kötü bir tadı yok, ben alıştığım için bana kötü gelmiyor olabilir fakat bence siz de alışırsınız. Bu dediğimi akşamları da tekrarladım. 1 ayda 3 kilo verince bıraktım fakat birkaç gün önce yine başladım. Tekrar 3 kilo vermem gerekiyor.

Geçen yıl kilo vermek için sirkeli su kullandım ve faydasını gördüm. Bir aylık süre içinde 3 kilo vermiştim. Fakat diyet yapmadım ve düzenli olarak içmiyordum. İşte buna rağmen 3 kilo verdim. Başka bir yararı daha oldu. Sivilcelerime çok iyi geldi. Adeta yüzünüzü fondöten sürmüşsünüz gibi yapıyor. Cilde farkedilir bir güzellik veriyor.

Eşim elma sirkesini ve suyu karıştırıp içiyordu. Buna 3 ay devam etti. 90 kiloydu ve bu yöntemi uygulayarak 80 kiloya indi. Tabii bol bol meyve yiyip her gün yeterli miktarda su içmeye de özen gösteriyordu. Abur cubur yemeye başlayıp elma sirkesini bırakınca maalesef 5 kilo aldı.

Elma sirkeli su içmek suretiyle zayıflayanlardan biri de benim. Elma sirkesinin yüksek tansiyona iyi geldiğini duymuştum. Benim de tam tersi düşük tansiyon problemim olduğundan yalnızca sabahları içiyorum. Ilık suya bir yemek kaşığı elma sirkesi koyup tüketiyorum. 3 ayda tam 9 kilo verdiğim için çok mutluyum. Ancak elbette ki elma sirkesi kullanırken yiyip içtiklerime dikkat edip düzenli olarak egzersiz yapmaya özen gösterdim. 73 kiloydum, 64 kilo oldum.

4 gündür sirkeli su içiyorum. 800 gram zayıflamışım. Her sabah ve akşam yapıyorum. Bir çay kaşığı bal-limon suyu ile bir yemek kaşığı elma sirkesini bir bardak suya ekledikten sonra tüketip yarım saat-1 saat bekliyorum. Sonra 1 bardak yeşil çay ve 2 bardak da ılık su içiyorum. Akşam da bunları tekrar ediyorum fakat yeşil çay içmiyorum. Günlük su alımım 2 litreden az değil. Tabii bu kadar çok sıvı tükettiğim için kendimi tok hissediyorum.

Merhabalar, ben ortalama 1 aydan beri bu formülden yararlanıyorum. 3,5 kg vermişim. Sabahları aç karnıma ve gece uyumadan evvel bir bardak sıcak suyun içerisine bir çay kaşığı dolusu bal ve bir yemek kaşığı elma sirkesi koyuyorum. İtiraf etmeliyim ki çoğu zaman da kendimi frenleyemeyip tıka basa yediğim oluyor. Ancak şu an için kilo almadım. Uygulamayı sürdürüyorum, gerçekten etkili, hem tadı da güzel.

2 ay boyunca düzenli bir şekilde elma sirkeli su tükettim. 7-8 kilo vererek kendi rekorumu kırdım. Fakat bununla yetinmedim ve azar azar yiyerek dengeli beslendim. Fakat bunu doğru dürüst uygulayamadım. Bırakmamla beraber kilolarımın geri gelmesi bir oldu.

2 yemek kaşığı sirkeyi ve 1 tatlı kaşığı balı 1 su bardağı suya ekleyip karıştırın. Ilık halde içmenizi öneriyorum. Sabahları aç karnınıza ve uyumadan önce içmelisiniz. Mutlaka faydası olacaktır. Elma sirkesi hakikaten zayıflatıyor, bu konuda çok başarılı. Gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz. Ben 10 gündür devam ediyorum ve 84,90 kiloyken 80,5 kg’a düşmenin sevincini yaşıyorum. Kokusundan ve tadından nefret etsem de yapacak bir şey yok, katlanacağım.

İki hafta ılık suyla elma sirkesini karıştırıp içtim, faydalı oldu. 1,5 kilo verebildim. Ancak porsiyonları küçültüp aldığım kalori miktarını da sınırlandırdım. Ara sıra kaçamak yaptığımı inkar edemem fakat aşırıya kaçmadım. 2 hafta zor dayandım, tadı gerçekten berbat. Maalesef bırakmak zorunda kaldım. Bana kalırsa her yaşta uygulanabilir. Zira elma sirkesi bağışıklık sistemini güçlendiriyor fakat önce doktora sormak her zaman daha iyidir. Ayrıca mide rahatsızlığınız varsa bu yöntemi uygulamayın derim.

Diyetisyene gitmiştim, verdiği programda elma sirkesi de vardı. Sabahleyin ılık suya elma sirkesi ve bal ekleyerek içtim. Kısa sürede etki ediyor. Cildi ve saçları da güzelleştiriyor. Bu listeye uydum ve tam tamına 10 kg yağ yaktım.

Elma Sirkesi Zayıflatırmı İbrahim Saraçoğlu Tarifi Tıklayınız