Eczanede Satılan En Beğenilen Titanyum İğneli Dermaroller Markaları

En İyi En Çok Satan Yorumlanan Dermaroller Markaları Ve Fiyatları

0

En İyi En Çok Satan Yorumlanan Dermaroller Markaları Ve Fiyatları

Dönen bir tamburun üstünde çok sayıda iğnenin yer aldığı, saç ve cilt bakımında kullanılan ürüne dermaroller adı verilir. Bu cihazın görevi iğnelerin battığı yerden beyne gönderilen yara sinyalleri ile o bölgeyi etkili bir şekilde iyileştirmektir. Açılan iğne kanalları cilde uygulanan kremlerin ve serumların homojen bir şekilde deri altına ulaşmasını ve eşit miktarda dağılmasını sağlar. Hatta bu etkisi öyle güçlüdür ki %200 seviyesinde olarak ifade edilir.

En Beğenilen Dermaroller Markaları

Dr.pen Dermaroller Titanyum 540 İğneli Siyah Derma Roller

İsminden de belli olduğu gibi 540 iğneli olan bu ürünün CE ve ROSH Kalite belgeleri bulunmaktadır ve birçok kişi tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Vücut İçin; Doğum sonrası çatlakların ve karın çatlaklarının iyileştirilmesinde, dekolte ve Göğüs bölgesindeki kırışıklıkların tedavisinde, güneş lekelerinin veya doğum lekelerinin giderilmesinde kullanılmaktadır.

Yüz İçin; Alın ve yanak gibi açık bölgelerde, saçlarda, yüzde meydana gelen kırışıklıklarda, göz altlarında oluşan morluklarda, çene ve boyun bölgelerindeki sarkmalarda kullanılır. Dr.pen Dermaroller Titanyum 540 İğneli Siyah Derma Roller fiyatı 79,90 TL’dir.

Dermacild 540 İğne Titanyum Dermaroller 0,50mm

Boyun ve yüz bölgesi ile saçlarda kullanım için tasarlanmıştır. 0.50 mm iğnelidir. Üstünde mikro iğneler vardır, cildin gençleştirilmesi ve yaşlanma belirtilerinin hafifletilmesi amacıyla tercih edilmektedir. Taşıdığı mikro iğnelerle kullanıldığı bölgelerde mikro delikler meydana getirir. Cildi yormaz ve herhangi bir zarar vermez. Dermacild 540 İğne Titanyum Dermaroller 0,50mmfiyatı 67,50 TL’dir.

Zgts Dermaroller 192 İğne Titanyum Derma Roller 0,50mm

Saçlarda ve ciltte kullanıma uygundur. 500 iğneli ZGTS dermaroller titanyum, ZGTS markasının sunduğu bir üründür ve orijinal kutuda, özel olarak üretilen hijyenik saklama kabında muhafaza edilmektedir. Yüz bölgesindeki görünümün iyileştirilmesinde, saçların canlandırılmasında, ince çizgi ve kırışıklıkların azaltılmasında büyük rol oynamaktadır. Hücreleri yeniden yapılandırır, akneleri tedavi eder, krem emilimini hızlandırır.

Silindirik bir tambura dizilen özel ince titanyum iğnelerinden oluşur. Cilde batan mikro iğneler elastin ve kolojenleri uyarıp cildin yenilenmesine destek olur. Deri altında mikrokanallar açan bu ürün, cilde uygulanan krem ve serumların daha iyi emilmesini ve etkili olmasını sağlamaktadır. Yalnızca kişisel olarak kullanılmalı, hiçbir zaman ortaklaşa kullanılmamalıdır. Zgts Dermaroller 192 İğne Titanyum Derma Roller 0,50mm fiyatı 87,50 TL’dir.

Mrs 540 Dermaroller 0,5 mm

Ciltte meydana gelen çatlak, kırışıklık, selülit ve akne gibi sorunlarda kullanılır. Deri üzerindeki bütün cilt sorunlarına karşı faydalıdır. İğneli bakım sistemiyle cildi iyileştirir. Mrs 540 Dermaroller 0,5 mm fiyatı 31,72 TL’dir.

Zigavus Mavi Serum Saç Bakım Seti – Mavi Su & Dermaroller

Kök hücre bulunduran bu ürün, mikro iğneleme diye bilinen yeni yöntem ile deri altına yoğun olarak geçer ve cilt onarımı sağlanır. Mavi su hediyesiyle saçlara canlılık ve direnç kazandıran bu uygulama, saçların dökülmesini engeller. Mineral ve peptit içeriğiyle saçları güçlendirir. Zigavus Mavi Serum Saç Bakımı Seti – Mavi Su & Dermaroller fiyatı 279,90 TL’dir.

Dermaroller Kaç Numara İğne Ne İçin Kullanılır?

  • 0.25mm: Başlangıç seviyesi olup göz altlarında kullanılır.
  • 0.50mm: Boyun, yüz ve saçlara uygulanan başlangıç düzeyidir.
  • 0.75mm: Saç yüzeyinde kullanılır. Ciltte meydana gelen skar izleri ve akneler için etkilidir.
  • 1.0mm: Orta dereceli cilt lekelerini ve kırışıklıkları azaltmak amacıyla kullanılır.
  • 1.5mm: Selülit, çatlak ve benzeri sorunlar için bununla başlanır.
  • 2.0mm: Orta dereceli çatlakların ve selülitlerin giderilmesinde fayda sağlar.
  • 2.5mm: Ciddi yanıklarda, deri hasarlarında, ilerlemiş selülit ve çartlak problemlerinin tedavisinde etkilidir.

Saç İçin Kaç mm Dermaroller Kullanmalıdır Dermaroller Saça Nasıl Uygulanır Tıklayınız