Doal Keratin Sütü Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar Faydaları

Doal Keratin Sütü Kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları

0

Doal Keratin Sütü Nedir?

Doal keratin sütü keratin içeriği ile saçlara parlaklık veren, saçları uzatan, kolay taranmasını sağlayan ve saçlara kökten uca bakım yapan bir saç bakım ürünüdür. İnternet üzerinden veya kozmetikçilerden satın alınabilir. Fiyatı:89 TL’dir.

Doal Keratin Sütü Nasıl Kullanılır?

Doal keratin sütü mutlaka ambalajının üzerinde yazıldığı gibi kullanılmalıdır. Duş sırasında ıslak saçınıza yeteri kadar Doal Keratin Sütü döküp saçlarınıza ve saç derinize birkaç dakika masaj yapmalısınız. Ardından bol su ile durulayabilirsiniz.

Doal Keratin Sütünün Saça Faydaları Nelerdir?

Doal Keratin Sütü kullananlar 1 ay içinde saçlarının gürleşmeye ve kalınlaşmaya başladığını gözlemlemektedir. Araştırmalara göre bu ürün yaklaşık 30 günlük süreçte saçları 3-6 cm kadar uzatmakta, 3000 adet yeni saç kökü ortaya çıkarmaktadır.

  • Saçların bakımını sağlar.
  • Saçların daha rahat taranmasına ve kolaylıkla şekillendirilmesine yardımcı olur.
  • Saçları dipten uca besler.
  • Saçları canlandırır.
  • Saçlar onun sayesinde daha güçlü görünür.
  • Saç köklerini besleyen Doalkeratinsütü , hızlı saç uzatmak isteyenlerin destekçisidir.
  • Saç dökülmelerinin önlenmesinde etkilidir.
  • Saçların kaybettiği vitamin ve mineralleri temin eder.
  • Saçları yumuşatır, parlatır, taranmasını kolay hale getirir.

Doal Keratin Sütü İçindekiler Neler ?

Doal Keratin Sütünün içeriğinde keratin özü bulunmaktadır. Bu üründe sülfat, paraben ve tuz yoktur. Muhtevasında yer alan maddelerden birine alerjisi olanların Doal Keratin Sütü kullanmaktan kaçınması gerekir.

Doal Keratin Sütü Kullananların Yorumları Nasıldır

Nasıl memnun kaldığımı anlatamam. Saçlarımı pamuk gibi yumuşattı ve 1 hafta içinde gürleşmeye başladığını fark ettim. Saç tellerim incecik ve bu ürün tam benlik! Ayrıca muhteşem kokuyor! Kullandığınız ilk gün etkisini hissettiriyor ve kullanmaya devam ettikçe daha da belirginleşiyor. Saçların daha gür ve sağlıklı görünmesini sağlıyor, dökülmeleri azaltıyor.

Tek kelimeyle süper bir ürün diyebilirim. Saçlarımı dümdüz ve yumuşacık yapıyor. Saçların elektriklenmesine engel oluyor. Kullanmaya başlayalı hemen hemen 1 ay oldu ve gönül rahatlığıyla herkese öneriyorum.

Evet; saçlara yumuşaklık veriyor, taramayı kolaylaştırıyor. Kabarık saçları yola getiriyor. Bunları inkâr edemem fakat saçların uzamasına katkıda bulunduğu koca bir yalan. Böyle bir beklentiniz olmasın.

Bir süre önce saçlarımı boyatmıştım, bu ürünü geçenlerde aldım. Kullanmak bugüne kısmetmiş. Ancak keşke hiç kullanmasaydım diyorum. Saçlarım onun yüzünden mahvoldu! Adeta koyun yünlerine döndü; saçlarımı inanılmaz sertleştirdi. Siz siz olun; bu ürünün yanından bile geçmeyin. Duş alırken hafif yumuşatır gibi oldu fakat saçlarımı kurutunca ‘vay başıma gelenler!’ dedim, karman çorman yaptı saçlarımı. Açmak ne mümkün?

Başlangıçta hiçbir sorun yoktu, ‘ne güzel, saçlarımı yumuşatıyor’ diye memnun kalıyordum. Ancak zaman geçtikçe saçlarımda aşırı dökülme başladı. Dokunmamla birlikte elimin saçla dolması bir oluyordu. Saç derim de hep yara oldu.

Senelerdir saçlarım hep kısadır, uzamasını tabii ki istiyorum fakat uzamıyor. Bana bu ürünü arkadaşım önerdi. Alıp kullandım ve neden daha önce kullanmamışım diye çok hayıflandım. Saçlarımı 3 ay evvel kestirmiştim. Bunu kullandıktan sonra saçlarımda ortalama 4 parmak kadar uzama oldu. Kokusuna da bayılıyorum!

Bana kalırsa en ufak bir yararı yok, hiç değilse saçlarımızı bildiğimiz saç kremi gibi yumuşatabilse ama ne gezer? Onu bile beceremiyor. Paranızı çöpe atmak istiyorsanız alın.

İlk defa kullandım ve saçlarım ipek gibi oldu. 1 aydan beri kullanmaya devam ediyorum. İnternette okuduğuma göre bir ay içinde 3-6 cm kadar uzama sağlıyormuş, öyle bir etkisine şahit olmadım lâkin uzamaya yardım ettiği muhakkak. Kıvırcık saçlara sahibim, Doal Keratin Sütü ürün saçlarımın bu özelliğini ön plana çıkardı. Saçlarım dolgun görünüyor. Bunu bitirince tekrar almayı planlıyorum.

2 aydan bu yana kullanıyorum ve gayet memnunum. Saç dökülmesini durdurdu, yeni saçların çıkmasını sağladı. Bir de saçlarım boya yüzünden sepsert olmuştu; bu ürün saçlarımın o halinden eser bırakmadı.

3 kez kullandıktan sonra saç dökülmesinde belirgin azalma olduğunu gördüm. Saçlarımı öyle güzel yumuşatıyor ki… Harika bir kokusu var. Pek çok saç bakım kremi kullandım fakat Doal Keratin Sütü onlara benzemiyor. Tüm bu faydalarının yanı sıra saçlarımdan kolayca temizleyebiliyorum. Saçlarımı yumuşattığı ve zorlanmadan taramamı sağladığı için zaten saç kremi kullanmaya ihtiyaç duymuyorum.

Yorumları okudum ve ‘demek ki gerçekten başarılı bir ürün’ diye düşündüm. Ancak umduğum gibi çıkmadı. Saçları biraz yumuşatıyor ve parlatıyor ama onun dışında bir albenisi yok gibi. Kısa bir süre önce satın almıştım, kullanmaya devam edecek miyim, kararsızım.

Cansız saçlarım bu ürünle daha ilk yıkamadan itibaren hacim kazandı. Üstelik kokusunun da çok hoş olduğunu söylemeden geçmeyeyim. Saçlarım oldukça parlak görünüyor. Doal Keratin Sütü’nü şu an için bırakmaya niyetim yok.

Yorum Yap