Dax Supergro Saç Bakım Yağı Kullananlar Memnun mu Yorumları

Dax Supergro Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları

1

Dax Supergro Kullanan Kadın Ve Erkeklerin Yorumları

Dax supergro saç için çok faydalı bir yağdır. Saçların zarar görmeden hızlı bir şekilde uzamasına yardım eder. Çeşitli organik yağların birleşiminden meydana gelmiştir; zengin içeriği saçları ve saç derisini besleyicidir. Saçları belirgin şekilde canlandırır, parlatır ve yumuşatır. Nemini kaybeden saçları güçlendirir ve nemlendirir. Kırık saç uçlarını onarır, saçlara direnç verir.

Dax Supergro Kullananların Yorumları

Yaklaşık 2 hafta önce Dax Supergro kullanmaya başladım. Her hafta 2 defa kullanıyorum, saçlarımda 1,5 santim uzama oldu. Düzenli kullanılırsa saçlar bir ay içinde yaklaşık 3-4 santim uzar.

Dax Supergro’ya bayılıyorum! 1 yıldan beri kimi zaman aralıklarla kimi zaman düzenli olarak kullanıyorum. Yani bazen her hafta 1 kez uyguluyor, bazen de birkaç haftada bir yapıyorum. Saçlarımı gözle görülür derecede uzatmayı başardı. (Saç uzatmak için kullandığım başka bir ürün yok.) Ayrıca saçlarımı gürleştirdi. Böyle harika bir şey bulmuşum, hiç bırakır mıyım? Tabii ki hayır, zaten stok yaptım, bitince diğerine başlayacağım.

Bir dönem saçlarım öyle çok yıpranmıştı ki; resmen saçlıktan çıkmıştı. “Etkili bir bakım yapmam şart.” diyerek Dax Supergro aldım, çok iyi geldi. Hem saçlarımı onardı hem de hızlı bir şekilde uzattı. Peki bunun için Dax Supergro nasıl kullanılır? Ondan bahsedeyim. Ben her banyo yapmadan yarım saat veya 1 saat önce üründen az miktar alıp parmak uçlarımda erittim, masaj yaparak saç diplerime uyguladım. Dediğim gibi saçlarımda belirgin uzama oldu. Ayrıca saçlarıma yumuşaklık verdi, daha kolay taranır hale getirdi. Saç uzatmak konusunda gerçekten başarılı. Şampuanı kullanır kullanmaz saçlarımı yağdan arındırdı, kuru şampuanlama gerekmedi bile. Fakat altını çizmek istiyorum; üründen fazla kullanmamalısınız. Az miktar uygulamanız yeter, faydasını görürsünüz.

Bir buçuk yıldır Dax Supergro kullanıyorum. Daha önce farklı saç bakımı ürünleri de kullandım ancak tereddütsüz söyleyebilirim ki en iyisi bu! Saçlarıma hacim ve ışıltılı bir görünüm vermesi ayrı, saçlarımı hızlıca uzatması ayrı bir mutluluk. Yalnız sonuç almak istiyorsanız düzenli olarak kullanmalısınız. Ben haftada 2 gün uyguluyorum, böyle etkisini gösteriyor.

Dax Supergro’dan çok ümitliydim. Bir ara saçım sürekli dökülüyordu, ben de kısa kestirmiştim. Evet, uzamasına hakikaten yardımcı oldu fakat saçlardan kolayca temizlenmiyor. Maalesef bunu kullandıktan sonra fark ettim ki dökülmem artıyor, ben de saç diplerine uygulamaktan vazgeçtim. Siz de saçlarınızı uzatmak istiyor, bir yandan da saç dökülmesiyle mücadele ediyorsanız bu sorundan kurtulana kadar Dax Supergro kullanmayın.

Dax Supergro faydalı evet ama saçtan bir türlü çıkmıyor. Adeta insanı sinir krizine sokuyor. Onu saçımdan temizlemek için saatlerce uğraşıyorum, bana mısın demiyor!

Saçlarım beslensin ve uzasın diye Dax Supergro kullanmaya başlamıştım. Fayda göreceğime inanıyordum, uzun müddet kullansam da hiç işe yaramadı. Saçlarıma bakım falan yapmadı, Dax Supergro ile saç uzatma da benim için hayal oldu.

Yaklaşık 4 aydan beri Dax Supergro kullanıyorum fakat rutin olarak değil. Saçlarımın yumuşadığını ve uzadığını hissedebiliyorum. Dökülmeyi de biraz olsun azaltıyor.

Dax Supergro adı gibi süper! Saçları çabucak uzatıyor fakat onu saçtan arındırmak kolay değil. Bunun için size bir taktik vereyim; duş almadan önce fön makinesi kullanarak saçlarınıza ısı uygulayın, böylece yağ bir nebze olsun eriyecektir. Ardından saçınızı iyice şampuanlayın. (Su değdirmeyeceksiniz.) Şampuanlama işleminden sonra diplere masaj yapın. İkinci şampuanlamada kalıntılardan tamamen kurtulacaksınız.

Dax Supergro’yu saçlarınıza uyguladıktan sonra 1-2 saat bekletmek yetmez. 8-10 saat bekletin ki faydalı olabilsin. Ben 2 ay boyunca haftada 2 kez uygulamaya devam ettim, saçlarım 5 santim uzadı.

Dax Supergro’yu saçlardan temizlemek adeta bir işkence! Saçınızı önce şampuanlayın, sonra ıslatın. Ben düzenli kullanmadım, buna rağmen saçlarım uzadı. Ama saçlara öyle bir yapışıyor ki, çıkar çıkarabilirsen… Bu sıkıntıyı göze alıyorsanız kullanın.

“Dax Supergro saçlardan bir türlü çıkmıyor.” Diyorlar da ben gayet memnunum. Üründen bir tatlı kaşığı kadar alıyorum, parmak uçlarımda eriterek saç diplerime yediriyorum. 2 saat bekletip şampuanlıyorum ve duruluyorum. Saçlarıma ipeksi bir yumuşaklık veriyor. 1 ay kullanmıştım, haftada 3 defa uyguladım; saçlarım 2 cm kadar uzadı. Eskiden 1 ayda 1 cm’den fazla uzamazdı. Kullanmaya ara verdim, ancak yeniden başlayacağım. Yalnız fiyatı şimdi daha pahalı olmuş.