Champix Yorumlar, Kullanıcı Yorumları

Champix Kullananlar Yorumları Nasıldır?

0

Champix Sigarayı Bıraktırır mı, Kullanıcı Yorumları Nasıldır?

Champix sigara bırakma için kullanılan ilaçlardandır ve doktor tarafından reçete edilip ücretsiz olarak alınabilir. Bu yazımızda champix kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz.

Champix Kullananların Yorumları

Champix kullanıyorum ve çok memnunum. Bu ilaç sigara bıraktırma polikliniğine muayene olduktan sonra ücretsiz olarak alınabilir. Bu polikinlikte akciğer röntgeni, kan ve solunum testleri de yapılıyor. Polikinliğe her gelene verilmiyor Champix ilacı. Doktor yazdıktan sonra sağlık ocağına gidilip kimlik numarası ile alınabiliyor.

Champix ilaç günde 1 paket içen biri olan bana bile yardımcı oldu. İlacın tek yan etkisi mide bulantısı oldu bende. Sigarayı bırakmak isteyen herkes bu ilacı kullanmalı mutlaka.

Ben Champix sayesinde sigarayı bırakalı 8 sene oldu. İlacı 12 hafta içtim. İlaçtan sonra asla sigraa içmedim. İlacın yan etkisi mide bulantısı ve hd kalitede rüyalar oldu.

Ben 14 sene günde ortalama 1.5 paket sigara içtim hem de büyük bir zevkle. 14 yılın sonlarında göğsümde ağrılar yaşamaya başladım. Hal böyle olunca sigarayı bırakma zamanım gelmişti. Kendi başıma birkaç kere denedim ama sonrasında bırakacağıma inancım sıfırlandı. Sonrasında bir gün Champix ilacını duydum. İnternette araştırdım ve ilacın gerçekten aşırı başarılı olduğunu öğrendim. Sonrasında eczaneye gittim ve ilacı parayla aldım. Eczacı ilacı 3 ay boyunca kullanmamı söyledi. İlacı kullanmaya başladığım 4. gün sigara içme isteğim tamamen bitmişti. Ama 3 ay düzenli içtim ilacı. Bu 3 aylık süreçte birçok kabus gördüm içinde sigara olan. Hep biri sigara uzatıyordu bana bende 1 taneden bir şey olmaz deyip içiyordum. Tam o sırada yeniden başlama pişmanlığı yaşıyordum ve sonrasında hemen uyandım. Champixin bende başka yan etkisi de olmadı. Şu an sigarayı bırakalı 22 ay oldu. Sigara krizleri geçirmiyorum artık, aşırı zorlanmıyorum. Ama 1 tane içsem başlarım gibi geliyor bana. Uzun lafın kısası Champix ilacını sigarayı bırakmak isteyen herkese öneriyorum. Fakat 3 ay düzenli içmeniz lazım. Bu ilaç sayesinde sigarayı kolayca bırakacaksınız.

Ben 7 yıl boyunca belli aralıklarla 5-6 kutu kullandım Champix. İlaç gerçekten sigarayı bırakmaya yardımcı oluyor. Ben bir keresinde 1.5 sene bıraktım ama sonra tek tek, keyif sigarası diyerek başladım malesef sigara illetine.

Champix sayesinde 10 günde bıraktım sigarayı. Şimdi ilacın 13. günündeyim yani 3 gün oluyor. Champix ilacını iyi ki kullanmışım diyorum. Sigarayı gerçekten bırakmak isteyenler zaman keybetmeden Champix ilacını kullanmalı. Babam 40 yıl sigara içti  o da Champix  sayesinde bıraktı sigarayı.

Champix ilacı rüyaları kaliteli görmeye yardımcı oluyor. Daha bu sabah en az 6-7 tane rüya gördüm güncel hayatımla ilgili. Rüyalarım gerçekten çok iyiydi. Champix sigarayı bıraktırıyor 4 kere tecrübe eden biri olarak söylüyorum.

Champix kullanıyorum, Bugün sigarayı bırakalı 13 gün oldu. 13 gün olmasına rağmen sigarayı istemiyor canım hiç. Yani çok rahat geçiyor günlerim. Hatta az biraz sigara kokusu alsam midem bulanıyor. Champix ilacının yan etkisi de çok fazla su içirmesi ve bu yüzden çok fazla tuvalete gitmek.

Champix kullandığım zaman aşırı agresif ve her an patlamaya hazır bir bomba gibiydim. Hep kavga çıkarıyordum, problem çıkarıyordum. Ki normalde sakin ve sabırlı biriyimdir. Sonrasında Champix ilacını bıraktım tabi. Sigaraya devam ediyordum. Ancak yine başlamayı düşünüyorum.

Ben Champix ilacıyla sigarayı bırakanlardanım. 3 yıl oldu içmedim sigarayı, ağzıma sürmedim. Bu ilaç sayesinde şimdi sanki bugüne kadar sigara içmemişim gibi hissediyorum. Öyle ki yanımda biri sigara içmeye kalksın çok rahatsız oluyorum. Hatta düşünüyorum ki 11 yıl sigara nasıl içmişim. Champix sayesinde 11 yıl günde 1 paket içtiğim sigaradan kurtuldum tamamen.

Ben 18 yıl her gün en az 1 paket  camel/kırmızı marlboro/gitanes marka sigaraları zevkle içtim. Champix ilacı bana daha 8. günde bıraktırdı sigarayı. 4.5 yıldır içmedim sigara. Bu hayatta yaptığım en iyi şeylerden birisi oldu diyebilirim.

Champix  ile 4 sene önce bıraktım sigarayı. 4 yıl evvel 10 dakikada bir sigara bitiriyordum, günde 2 paket bitiyordu yani. Yanında alkol de alıyorsam 3 paket içtiğim dahi oldu. Champix  sayesinde hayatımın en doğru kararı olan sigarayı bıraktım sonunda.  Hatta sigara ile birlikte alkolü de bıraktım. Sonra da spor yapmaya başladım ve 3.5 yıldır düzenli olarak yapıyorum. 30 kilo verdim. Anlaşıldığı gibi hayatım tamamen değişti. Sigara içerken leş gibi kokuyormuşum haberim yokmuş.

Ben normalde günde 1 hatta 1 buçuk paket sigara içen biriydim. Öyle ki 2 saat toplantıya girsem sigara içmediğim için elim ayağım titrerdi. Sonrasında Champix kullanarak 15 günde sigarayı inanılmaz kolay şekilde bıraktım. Şimdi 6 yol oldu. Arada tek tük birkaç nefes içtim ama hepsinde de çok tiksindim, içmeye devam edemedim. Sigaranın tek nefesinde bile tadı kokusu berbat geldi. Champix en az 2 paket düzenli kullanılmalı. Çünkü çevremde yarım paket veya 1 paket içip bırakan kim varsa sigaraya yeniden başladılar. Bu yüzden 3 ay kullanılması tavsiye ediliyor. Ayrıca Champix ilacını aç karna içmemeye dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde mide bulantısı yaşarsınız. Champix ilacının en zevkli yanı da çok net rüyalar gördürmesi. Öyle ki sanki bir film görüyorsunuz ve filmin baş kahramanı sizsiniz. Her gece acaba ne göreceğim bu gece diye uyuyordum.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Sizin için sakıncası yoksa kabul edin, ama isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi