Biogaia Gaz Damlası Kullananların Yorumları Nasıldır?

Biogaia Kullananlar Yorumları Nasıldır?

0

Biogaia Ne İşe Yarar Kullanıcı Yorumları Nasıldır?

Biogaia damla bebeklerde gaz sancısı, kabızlık, ishal gibi mide bağırsak sorunlarının geçmesi için kullanılan bir ilaçtır. İçerisinde bağırsak için gerekli olan yararlı bakteriler yer almaktadır ve tamamen organiktir. Bu yararlı bakteriler herkesin bağırsaklarında barınan ve sindirime katkı sağlayan organik canlılardır. Biogaia damla, ufak bir şişe içinde sunulmaktadır. Kapağın açılmasının ardından oda sıcaklığında ortalama 1 ay süreyle kullanılabilmektedir. Canlı organizma içerir ve bu yüzden 1 aydan fazla kullanılması önerilmez. Günde 3 kere kullanılabilir.

Biogaia Damla Kullananların Yorumları Nasıldır?

Biogaia damlayı bebeğimdeki gaz sorunu için 1 aydır kullanıyorum, çok memnunum. Bu damla yardımıyla bebeğim gazını kolayca çıkarabiliyor. Herkese tavsiye ediyorum. Gerçi her bebek için aynı etkiyi göstermeyebilir belki fakat test edip görmek gerek.

Biogaia damlayı ben de bebeğim için aldım. “İyi ki kullanmışız.” diyorum çünkü gerçekten çok yararı oldu. Ancak bu damladan sonuç almak istiyorsanız, yalnızca gaz sancısı başladığında değil, her gün aynı saatte ve her gün aynı miktarda vermelisiniz. Ayrıca en az 1 hafta sonra etki etmeye başlıyor. Bağırsaklardaki yararlı bakterilerin çoğalmasını sağlıyor ve böylece bağırsak florasını dengede tutuyor. Bu durum ise, sindirim sisteminin sağlığı için çok büyük bir öneme sahip.

Çok şükür, bebeğim fazla gaz sorunu yaşamıyor. Ancak yine de Biogaia damladan veriyorum. Periyodik olarak her gün aynı saatte kullanmalı ve hiç aksatmamalısınız. Biz çok yararını gördük. Kaşığa 6 damla damlatıp o şekilde kullanıyorduk. Uzmanlar, bebeklerin doğarken bağırsaklarında hiç bakteri olmadan doğduklarını ifade ediyorlar. Biogaia damlanın ise yararlı bakteriler bakımından zengin olduğunu ve bu damlayı kullanmanın, bebeğin sindirim sistemini destekleyeceğini, gelecekte sindirim problemleriyle karşılaşmaması için iyi bir önlem olduğunu bildiriyorlar. Ben de doktorumun tavsiyesi üzerine bebeğim için her gün bu damlayı kullanıyorum. Neticede bu damla bir probiyotiktir ve herhangi bir yan etkisi yoktur.

Ben de bebeğim için iki ay boyunca Biogaia damla kullanmıştım. Hem ona hem de bana çok iyi geldi; resmen gazını kendi başına çıkarıyordu ve kakasını hiç zorlanmadan rahatlıkla yapabiliyordu. Bu durum da beni çok sevindiriyordu tabii.

Benim 8 buçuk aylık bir kızım var. İkinci ayından itibaren Biogaia damlayı düzenli olarak kullanmaktayız. Gerçekten başarılı sonuç aldık ancak etki edebilmesi için her gün aynı saatte verilmesi lazım ve minimum 10 gün boyunca düzenli olarak kullanılmalı, ben böyle biliyorum.

Bebeğimin doktoru Biogaia yazdı ve 5 gün kullanmamız gerektiğini söyledi. Ne yazık ki hiç faydası olmadı. Bu sebeple onu bıraktık ve Sab Simplex damlaya başladık, ondan sonuç aldık. Ancak yine de doktorumuz Biogaia damlayı atmamamız gerektiğini söyledi. İshal olduğunda kullanılabileceğini, bu yüzden dolapta durmasını tavsiye etti. Ben de dolaba koydum, orada duruyor, ileride belki lazım olur.

Benim kızım 2,5 aylık, doktor tavsiyesi üzerine Biogaia damlayı aldık, fiyatı yaklaşık 50 TL civarında. Düzenli kullandığımız için çok yararı oldu. Bu arada Biogaia, bağırsakları düzenlemek için kullanılıyor yani aslında sadece gaz damlası sayılmaz.

Biogaia damlayı, bebeğim bir aylıkken aldık ve o zamandan beri kullanıyoruz. Kullanmaya başlayalı iki ay oldu, bu damla bebeğime çok iyi geldi, gazını kolayca çıkarmasını sağlıyor.

Benim oğlum 2 haftalık. Yavrum gaz sancısıyla kıvranıyor. Doktorumuz Biogaia damlayı önerdi ancak herhangi bir etkisi olmadı. İki gündür kullanıyoruz ama canım oğlum 4 saattir neredeyse hiç susmadan ağlamakta, bir yerine bir şey olacak diye korkuyorum. O ağladıkça ben de onunla beraber ağlıyorum, gerçekten çok kötü bir durum.

Biz de bebeğimiz için Biogaia damla kullandık. Tek kelimeyle harika diyebilirim. Kızım bize âdeta bağımlıydı, özellikle geceleri çok zorlanıyorduk. Bu damlayı kullanmaya başladığımızdan beri kızım geceleri rahatça uykuya dalar oldu. Ancak hemen değil de bir hafta sonrasında etkisini görmeye başladık. Her gece 11’de 5 damla veriyorduk, aynı saatte kullanmaya özen gösteriyorduk ve gerçekten etkisinden çok memnunuz.

Ben de Biogaia damlayı bebeğim için kullanmıştım. Oldukça başarılı sonuç verdi. Her gün öğle saatlerinde 12 gibi vermekteydim, 5-6 damla kullanıyorduk. Bu damla sayesinde bebeğim, gazını kendiliğinden rahatça çıkarmayı başarıyordu. Fakat bir hafta sabretmelisiniz, etkisini bir hafta sonra göstermeye başlıyor. Bazen bu damlayı vermiyordum, o günlerde gazını bir türlü çıkaramıyordu ve sürekli ıkınıyordu. Biogaia damlayı kullandığımızdan beri yavrum çok rahat.

İki aylık bebeğim hem kakasını yapamamaktan hem de gaz çıkaramamaktan muzdaripti. Doktor tavsiyesi üzerine Biogaia damlayı kullanmaya başladık. Doktorumuza ne kadar teşekkür etsem azdır. Çünkü bu damla o kadar iyi geldi ki… Günlük 5 damla kullanmamız gerektiğini söylemişti ve bir şişeyi bitirdik bile. Yeniden almaya ihtiyaç duymadık, çünkü şimdilik her şey yolunda, şükürler olsun.

Ben de Biogaia damlayı bebeğim için kullanıyorum. Bu damlaya bayıldık, ne kadar iyi geldiğini anlatamam… Her akşam 21:00 sıralarında 5 damla veriyordum, ara sıra 7-8 damlaya çıkardığım oluyordu.