Bepanthol Tüylenme Kıllanma Yapar mı

Bepanthol Yüz Kremi Tüylenme Yapar mı

0

Bepanthol Yüz Kremi Ne İşe Yarar, Tüylenme Kıllanma Yapar mı?

Bepanthol krem en sık tercih edilen, cilde faydaları saymakla bitmeyen bir cilt losyonudur. Özellikle tahriş olmuş, kuru ve çatlayan derinin onarılması için ekstra bakım yapar. Uygulandığı andan itibaren derinin nemlenmesini ve yumuşamasını sağlar. Hızlı emilim gösterdiği için deri üstünde yağlı bir katman oluşturmaz. Kış aylarında sıkça yaşanan cilt kuruluğu ve deri çatlaması gibi sorunları önlemek için etkili bir üründür.

Bepanthol Yüz Kremi Tüylenme Yapar mı?

Bepanthol yüz kremi nadiren de olsa bazı kişilerde tüylenmeye neden olabilir. Ancak genellikle herhangi bir soruna tüylenmeye, kıllanmaya yol açmaz. Güvenle kullanılabilir.

Bepanthol Yüz Kremi Kullananların Yorumları Nasıldır?

Ben yaklaşık 5 aydır nemlendirici krem olarak, el ve yüz için olan Bepanthol kremi kullanıyorum. Hem sabah hem de akşam olmak üzere günde 2 kez yüzüme sürüyorum. Özellikle kuru soğuklarda çok faydası oluyor gerçekten. Yüzüm hem yumuşacık oluyor, hem de çok güzel nemleniyor. Fİyatı da ekonomik olduğu için çok memnunum.

Ben Bepanthol kremi neredeyse 1 senedir kullanıyorum. Şimdiye kadar tüylenme gibi bir sorunla karşılaşmadım. Yakın bir arkadaşım da sürekli olarak kullanıyor ve ikimiz de gayet memnunuz.

Ben Bepanthol kremi çok severek kullanıyorum. Neredeyse 1 senedir her gece yüzümü temizliyor ver ardından nemlendirici olarak Bepanthol sürüyorum. Sivilcelerimin daha hızlı şekilde kaybolmasını sağlıyor. Tüylenme problemi de yaşamadım.

Ben senelerdir Bepanthol krem kullanıyorum ve tüylenme falan olmadı. Herkese öneriyorum.

Kızlar ben geçtiğimiz aydan beri Bepanthol krem kullanıyorum ama tüylenme yapıyor diye duydum. Gerçekten yapıyor mu böyle bir sorun? Uzun süredir kullanan biri yanıtlarsa çok sevinirim. Devam edip etmemek arasında çok kararsız kaldım. Cildime çok iyi geliyor aslında, cilt yenilenmesini hızlandırıyor, hücreleri yeniliyor, nemlendiriyor ve yağlı bir his bırakmıyor.  Ama yüzüme sürdüğüm için tüylenme ihtimali beni çok tedirgin etti.

Lisedeyken kaynar suyla yüzüm yanmıştı. Doktorum Bepanthol kullanmamı tavsiye etmişti. Derimi gerçekten onardı ve yeniledi. Ayrıca yüzüm yumuşacık oldu ve iz falan da kalmadı. Tüylenme sorunu olmadı bende. O yüzden kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Bepanthol krem benim yüzümde ne yazık ki tüylenme yaptı. Doktoruma söylediğimde farklı bir krem önerdi. Şimdi yeni kremi kullanıyorum ve yüzümün rahatladığını söyleyebilirim.

Benim cilt tipim karma. Ancak bir dönem dıştan yağlı, içten kuru bir cilde dönüştü. O dönemde Bepanthol kullandım ve çok etkisi oldu. Sivilcelerden kalan izler hafifledi, hassasiyet sorununu iyileştirdi ve cildimi çok güzel nemlendirdi. Hem tüylenme yapmaması, hem de cildimin alışmaması için krem bitince ara verdim. Şimdi farklı bir nemlendirici kullanıyorum ama bitince yeniden Bepanthol alacağım.