Bepanthol Çatlak Kremi Çatlak Önleyici Krem Nedir Fiyatı

Bepanthol Çatlak Kremi Kullananlar Yorumları Nasıldır?

0

Çatlak Önleyici Krem Nedir, Kullananların Yorumları Nasıldır?

Her kadın vücudunun kusursuz görünmesini ve selülitsiz ve çatlaksız bir vücuda sahip olmak ister. Ancak özellikle hamilelik döneminde kadın vücudu çatlak oluşturmaya aşırı meyilli olur ve bu çatlak izlerinin kalıcı olması kadınlar için büyük endişe konusudur. Cilt esnek ve gevşeyebilen yapıya sahip olduğundan çatlak oluşumu meydana gelebilmektedir. Hamilelik dışında mevsim ve hava değişiklikleri ve hızlı kilo alıp verme gibi sebepler de çatlak oluşumuna yol açabilmektedir. Çatlak oluşan en yaygın bölgeler ise karın bölgesi, omuzun alt kısmı ve ayaklarda dizin alt kısmıdır.

Bepanthol Çatlak Kremi

Çatlaklar için kullanılan Bepanthol çatlak kremi içerisinde Centella Asiatica, Provitamin B5, zeytinyağı bulunur ve Bayer ilaç şirketi bünyesinde Almanya’da üretilir. Bepanthol marka kremlerde yüksek nemlendirici özellik bulunur. Genellikle pişik kremi olarak bilinen bu krem içerisinde bulunan gotu kola özü diğer çatlak kremleri kadar etkili olmasa da bu kremi çatlak tedavisinde yardımcı olmaktadır. Bepanthol çatlak kremi ücreti piyasada 150ml ortalama  46 TL’dir.

Bepanthol Çatlak Kremi Kullananların Yorumları

Ben hamileliğimin 13. haftasından beri çatlak oluşmaması için Mustela ve Bepanthol kremlerini kullanıyorum. Şu ana kadar çatlağım oluşmadı. 3-4 hafra daha olmazsa hamileliğimi çatlaksız bitireceğim inşallah. Ben mutlaka tavsiye ediyorum.

Ben 9 haftalık hamileyim ve Bepanthol çatlak kremini kullanmaya başladım. Yengem kullanmıştı ve memnun kalmıştı. Ben de ondan duyunca geçen hafta aldım eczaneden 60 TL’ye. Bu krem cildi baya iyi nemlendiriyor.

Ben hamileyim ve Bepanthol’un çatlak kremini kullanıyorum. Henüz göbeğimde çatlak oluşmadı sadece meme altımda biraz var. Oraya da bu kremden hiç sürmemiştim zaten.

Ben Bepanthol kreminini hamile çatlak kremini kullanıyorum. Bir arkadaşım hamileliği boyunca kullamıştı ve çok memnun kalmıştı. Ben de 60 TL’ye aldım ve memnunum.. Arada indirim oluyormuş sanırım, takip edin derim.

Doğal Çatlak Kremleri Nasıl Yapılır?

Piyasada satılan çatlak kremleri dışında çatlaklarınızı geçirmek için evde doğal yöntemler de kullanabilirsiniz. Bu yöntemler sayesinde çatlaklarınız yok olabilir veya daha az fark edilebilir. Aşağıda doğal çatlak kremi tarifi bulunmaktadır:

Malzemeler

  • 2 yemek kaşığı hindistan cevizi yağı ve zeytinyağı
  • 1 yemek kaşığı buğday tohumu yağı
  • 15 damla havuç yağı
  • 5 damla E vitamini yağı

Hazırlanışı

Bütün malzemeleri küçük bir kavanoz içerisinde karıştırın ve yağların iyice karışabilmesi için kavanozun ağzını kapatıp çalkalayın. Sonrasında hazırladığınız karışımı biraz pamukla veya parmak uçlarınızla çatlaklarınıza masaj yaparak yedirin. E vitamini eczanelerden ve diğer malzemeleri aktarlardan bulabilirsiniz.