BebelacGold 1 Nutrikonfor Kullananların Yorumları Nasıldır?

BebelacGold 1 Kullanıcı Yorumları Nasıl Gaz Kabız Yapar mı?

0

BebelacGold 1 Ve BebelacGold 1 Nutrikonfor   Kullanıcı Yorumları 

Anne sütü, bebeğin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen mükemmel bir besindir. Bir bebek, sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişmesi için gereken her şeyi anne sütünden alabilir. Fakat bazen anne sütü yeterli gelmez. Böyle durumlarda bebek mamaları kullanılması gerekir. Anne sütüyle beslenemeyen bebeklerde 6. aya kadar doktor önerisiyle Bebelac Gold 1 Bebek Sütü kullanılabilir. Bebek 6 aylık olduktan sonra da yine doktor kontrolünde Bebelac Gold 2 Devam Sütü’ne geçiş sağlanabilir.

Bebeğine Bebelac Gold 1 Veren Kadınların Yorumları

İkiz bebeklerim var, doğduklarından bu yana Bebelac Gold 1 kullanmaya devam ediyorum. Hamd olsun, şu an 45 günlük oldular ve hiç gaz da kabızlık da yaşamadılar. Bebelac mama gaz yapıyor veya kabız ediyor diyenlere şaşırıyorum. Benim bebeklerimde gram yan etkisi olmadı. Kilo artışı da gayet sağlıklı. Memnunum, öneriyorum.

Biz Bebelac Gold 1 Nutriconfor kullanıyoruz, hiçbir şikayetimiz yok. Gaz oluşumuna yol açmıyor. Bir de bebeğimin reflüsü vardı, bu mamanın faydasını gördük. Biraz koyu bir kıvamı olsa da gerçekten besleyici.

Bebelac Gold 1’i bebeğimin doğumundan beri kullanmaktayım. Şükürler olsun ki herhangi bir problem çıkmadı. Şu an 13. ayına girdi ve 3 numaralı mamayla besleniyor. Başka mamalar denedim fakat kızım onları sevmedi. Bebelac’dan başkasını istemiyor.

Oğlum için Bebelac Gold 1 kullanmıştım fakat çok gaz yapınca bırakıp Aptamil’e geçtim. O da kabızlık yaptı. Bir süre önce Sma bebek maması kullanmaya başladım, bir sorun meydana gelmedi. Ancak her bebekte aynı etkiyi göstermez. Bizim deneyimimiz olumlu yönde, umarım sizinki de öyle olur.

Bebelac Gold 1 kullananlardan biri de benim. Sütüm yeterli gelmediğinden dolayı 3. ayda mama takviyesine başladık, 4 ay 2 haftalık olduk. Kabızlığa sebebiyet vermiyor, bundan sonra da hep bu mamayı kullanacağım.

Bebeğim anne sütüyle beslendiği zamanlarda kakasını 7-8 günde bir yapıyordu. Bebelac Gold 1 mamaya geçtiğimizden itibaren 2 günde bir yapmaya başladı. Demek ki bu mama kolay sindirilebiliyor.

Bebelac Gold 1 harika bir mama. Kızımı 3 ay emzirdim, sonra emmeyi bıraktı. 6 aydır Bebelac Gold kullanıyorum ve hakikaten memnun kaldım. Tüm annelere tavsiyemdir.

Bebeğim doğduktan sonra Bebelac Gold 1 ile beslenmeye başladı ve hâlâ da onu kullanıyoruz. Doktorumuz önermişti ve son derece memnun kaldık. Başlangıçta kabızlığa neden oluyor fakat bebeğin vücudu yavaş yavaş mamaya alışınca kabızlık geçiyor. Şu an kullandığımız 3 numaralı olan Bebelac mama.

Bebeğim 1. ayını bitirdikten sonra kaka yapamadığı için Bebelac Gold 1’e geçmiştik. (Öncedeki mamamız Aptamil’di.) 1-2 hafta sonra 4. ayımıza gireceğiz ve Bebelac’tan oldukça memnunuz. Kabızlık ve gaz sorunumuz çözüme kavuştu. Afiyetle tüketiyoruz, kilomuz da iyi. Güvenle tercih edilebilir.

Bebelac Gold 1 ile tanıştığımız günden bugüne kadar gaz ve kabızlık gibi bir durum oluşmadı. Sindirimi kolay ve lezzetli bir mama, bebeğim tadına bayılıyor. Ben 2’li paket halinde internetten sipariş veriyorum. Anne sütü de veriyorum ancak mamayı ek takviye olarak kullanıyorum.