Bebe Time Gebelik Testi Yapanların Sonuçları Nasıldır?

Bebe Time Gebelik Testi Nasıl Yapılır Fiyatı Nedir Çift Tek Çizgi Çıkması

0

Bebe Time Gebelik Testi Nedir

Bebe time eczanelerde satılan gebelik testlerindendir. Bu test idrar ile yapılır ve idrarda gebelik testinin doğruluk oranı %99’dur. Ne var ki hamile olup olmadığınız ancak kan testi ile kesin olarak belirlenebilir.

Bebe Time Gebelik Testi Nasıl Yapılır?

Bebe time gebelik testini kullanmak için testin kontrol penceresine 4-5 damla idrar damlatınız. Testi yaptıktan sonra 5-20 dakika beklenir. Şayet bebe time test çubuğunda, tek çizgi varsa hamile değilsiniz, çift çizgi varsa hamilesiniz demektir. En doğru sonuç için sabah ilk idrarınız ile bu testi yapmalısınız. Test penceresinde herhangi bir çizgi oluşmamışsa sonuç geçersizdir

Bebe Time Gebelik Testi Yapanların Yorumları Nasıldır?

  • 2 defa Bebe Time gebelik testi yaptım ve ikisi de pozitif çıktı. Yani bu test doğru sonuç verdi ancak ben hamile olduğum konusunda hiç tereddüdüm kalmasın diye bir de kan testi yaptırdım. Hayırlısıyla anne olacağım inşallah!
  • Ben de hamile olduğumu bu testle öğrendim. Bebe Time hamilelik testinin sonucu %100 kesindir, içiniz rahat olsun. Ben bu testi yaptıktan sonra ertesi gün doktora gittim ve ultrasonda kese görüldü. Doktorum hamilelikten emin olmak için kan testi istemedi.
  • Bebe Time idrarla yapılan bir test ve bence idrar testleri güvenilir değil. Bundan dolayı 3 markaya ait farklı hamilelik testlerini alıp idrar örneğini bunlarla ayrı ayrı test ediyorum. Hepsi pozitif çıksa dahi ikna olabilmem için kanda hamilelik testi yaptırmam gerek.
  • Bebe Time gebelik testini 2 ay önce kullanmıştım. Adetim iki gün gecikince test yaptım. Birkaç dakikada 2. çizginin silik çıktığını gördüm ve hamile olduğumu düşünüp çok sevindim. Ama gelin görün ki iki saat sonra adetim başladı. Bebe Time beni hayal kırıklığına uğrattı. Mutluluğum kursağımda kaldı.
  • Gebe olduğumu bu test sayesinde öğrendim. Zaten testin sonucu oldukça net bir biçimde hamile olduğumu gösteriyordu. İdrar testini adetiniz en az 3 gün geciktikten sonra yapmalısınız. Yalnız fiyatı daha fazla olan testler mevcut, onlar daha erken tarihte sonuç veriyor olabilir. Ancak beklemek istemiyorsanız garanti yöntem kan testi yaptırmaktır. Gerçi bazen o bile ilk seferde doğru çıkmayabiliyor. Adetten sonra yaptırılması en sağlıklısıdır. Biraz dişinizi sıkmalısınız.
  • Hamile kaldığını Bebe Time ile öğrenenlerden biri de benim. Adetten sonraki 24. gün yaptım, 30 dakika sonra çok silik bir çizgiyle karşılaştım. Başlangıçta inanasım gelmedi, 4 gün bekleyip başka bir test daha yaptım, hemen çıkınca ‘doğruymuş!’ dedim. Hamileliğiniz daha birkaç günlük olsa bile Bebe Time bunu tespit edebiliyor.
  • Gebe olduğumu öğrenmeme Bebe Time vesile oldu. Adetimin 3 gün geçmesini bekledim, 4. gün sabahleyin idrarımdan aldığım numune ile testi uyguladım, iki çizginin de son derece belirgin olduğunu gördüm.
  • Adet tarihim 7 gün gecikmişti, akşamleyin Bebe Time ile idrar testi yaptım ve 2 tane net çizgi çıktı. Hamile olduğumu bu test yardımıyla öğrenebildim. Hangi test olursa olsun; adetiniz geçmeden uygularsanız yanılma payı yüksektir.
  • Bebe Time testiyle öğrendim ki karnımda biricik yavrumu taşıyormuşum! Şu an bir kızım var; şimdi ikinciye hamileyim ve bunu da yine Bebe Time testi vasıtasıyla öğrenmiş bulunuyorum. İdrar testlerinin %100 doğru olduğu iddia edilemez fakat %99 oranında kesin sonuç verdiği söylenebilir. %1’lik hata ihtimali de testi uygularken talimatları yerine getirmezseniz veya tek kullanımlık steril bardaklar yerine başka bir kap kullanırsanız ortaya çıkar.
  • Ben ne zaman şüphelensem, hamile miyim değil miyim soruma cevap bulmak için Bebe Time markasının idrar testinden faydalanıyorum. Hamile değilsem tek çizgi çıkıyor, hamileysem 2. koyu çizgiyi görüyorum. Şimdiye kadar bu testte herhangi bir problemle karşılaşmadım. Güvenle uygulanabilir, öneriyorum.