Agiss Yoğun Saç Açıcı Kullananların Yorumları Nasıldır

Agiss Saç Açıcı Kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları

0

Agiss Saç Açıcı Nedir?

Agiss saç açıcı saç rengini açmak isteyenlerin en çok tercih ettiği kozmetik ürünlerdendir. Fiyatı: 19,85 TL’dir. Ancak bu ürünü kullananlar 1 adet açıcının yetmediğini bildirmektedir.

Agiss Saç Açıcı Kullanıcı Yorumları

 • Agis saç açıcı paket bana pek yeterli gelmedi. Kısa saçlara sahip olduğum halde küçük bir paket gibi geldi. Fakat açıcılığı son derece iyi. Hızlıca elime ulaştı. Kullandım ve gayet memnun kaldım. Eğer saçlarınız uzunsa 3-4 kutu birden alın derim. Saçların rengini açma konusunda çok başarılı. Artık hep bunu kullanacağım.
 • Agis saç açıcı oldukça etkili. İlk defa kullandım ve saçımda kesinlikle yıpranma olmadı. Fakat doğal maskeler kullanarak saç bakımı yapmayı da ihmal etmiyorum. Piyasadaki saç açıcıların içerisinde en kaliteli olanlardan biri.
 • Agis saç açıcı kullananların yorumları çoğunlukla pozitif yönde olduğu için ben de güven duyup 2 kutu satın aldım. Saçım uzun ve tam olarak yetmedi. Saç diplerimde boya yoktu, o kısımları güzelce açtı. Öneriyorum.
 • Saçlarım kumral ve hiç boyamadım. Agis saç açıcıyı uyguladım ve saçlarımın renginde açılma oldu. Etkisini çabucak gösteriyor. Saçta bekletme süresine dikkat ederseniz herhangi bir zararını görmezsiniz.
 • Saç açma işlemini ilk kez yaptım. Simsiyah saçlarım bu ürün sayesinde yanmadan açıldı. Saçlarım çenemin hizasında, onun için 2 kutunun hayli hayli kâfi geleceğini düşünmüştüm. Fakat öyle olmadı. Gür saçlarım var, keşke fazladan bir kutu daha alsaymışım.
 • Agis saç açıcı fiyatı da kalitesi de iyi bir ürün. Hem ekonomik hem de saçları açarken yıpratmıyor. Ben yarım saat bekletmiştim, istediğim tonu elde ettim. (Karamele yakın tonlarda sarı renk ortaya çıktı.) Daha da açmayı düşünürseniz bekleme süresini uzatmanız yeterli. Uygun fiyat, yüksek performans!
 • Agis saç açıcı kullananlardan biri de benim. Fakat hiç memnun kalmadım. Bir kutu az gelir diye iki kutu almıştım. Saçımın bazı kısımları açıldığı halde bazı yerlerinde açılma olmadı. Yarım yamalak bir etkisi var. Tek kelimeyle berbat!
 • Saçımın fazla açılmasını istemiyordum. Bunun için ürünü uyguladım ve kutuda yazan sürenin yarısı dolunca yıkadım. Buna rağmen aşırı derecede açıldı, saçımda turunculuk yaptı. Tavsiye etmiyorum.
 • Ürünle ilgili olumsuz yorumlar kafamı karıştırdı. Alırken endişeliydim. Saçımı koyu renge boyatmıştım. Agis saç açıcı 10 numara bir ürün! Saçımı o kadar güzel açtı ki… Uç kısımları normal sarı oldu. Böylece kuaförün yolunu tutmaya ihtiyacım kalmadı. Yalnız bir kutu daha alsaymışım tam yetecekmiş, ikinci kez sipariş vereceğim.
 • Agis saç açıcı saçları mükemmel açıyor. Gerçi koyu saçlara sahipseniz platin sarısı gibi bir renk beklemeyin fakat yine de üstün performans sergilediği muhakkak. Parasını sonuna kadar hak ediyor. Koyu saçlarımı tek kullanımda istediğim gibi açmayı başardı. Koyu olması bir problem teşkil etmedi.
 • Saçımın dipleri kahverengi, uçları sarı. Agis saç açıcı sarı yerleri açtı ve beyaza yakın bir renk oldu. Kahverengi kısımlar da turuncuya döndü. Mor şampuan ile dengeyi yakalamak için uğraşıyorum ancak yine açıcı kullanmam gerekiyor. Kahverengiyi turuncu olarak açıyor, bilin istedim. (Bu arada ben yarım saat bekletmiştim.)
 • Çok uzun saçlarım var, 3 kutu anca yeterli geldi. Hatta saçları uzun olanlara 4 kutu almalarını öneririm. Açma gücüne diyecek söz yok! 20-25 dakika içinde sapsarı saçlara kavuştum. Üstelik saçlarımı yıpratmadı da.
 • Başlangıçta Agis saç açıcıya karşı önyargılıydım. Fakat denedim ve muhteşem etkisi karşısında şok oldum! Önceden ‘ya saçımı çok açarsa? Mahvolurum’ diye düşünürken hiç de öyle olmadığını anladım. Süper bir sonuç elde ettim. Fakat aynı yere aşırı miktarda uygulamayın. Çok kullanışlı, sizi asla pişman etmez.
 • Birçok açıcı kullandım. Bunun gibisine denk gelmemiştim. Saçlarımı sarıya kadar açtı ve zerre kadar yıpratmadı. Gerçekten inanılmaz! Favorim oldu kendisi.